Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne utáljak randizni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, egyszerűen utálok randizni, de nyilván minden párkapcsolat randiból indul. Persze van néhány olyan eset, amikor mondjuk egy haverságból alakul át többe, az nekem is tetszene, de nincs ilyenre kilátásom jelenleg.


Nem szeretek randizni, mert feszengek, annyira izgulok előtte, hogy legszívesebben lemondanám, félek, hogyha pl neten ismerem meg, akkor nem ismerem fel (rossz az arcmemóriám), meg első tali előtt nem tudhatom, hogy nem lesz-e olyan rossz, hogy az első 5 percben már menekülnék, de nem tudok, mert kínos lenne megmondani neki, hogy ezt már most hagyjuk. Félek, hogy nem lesz közös téma, úgy érzem, meg kell felelnem. Utálom, hogy kb. az összes haza akar kísérni, én meg baromira nem akarom, hogy megtudják, hol lakom (kivéve persze, ha látok esélyt a folytatásra).


Az emberek randiznak és utána eldöntik, lesz-e folytatás. Na, nálam pont fordítva működik. Annyira le kell nyűgöznie már az elején, pár nap chatelés után, hogy én hajlandó legyek elmenni vele. Nekem egy hét minimum kell, hogy találkozzak valakivel, akinek az első mondata az, hogy ő meghívna egy kávéra, annak már egy ideje vissza se írok, mert amikor visszaírtam, hogy nekem ez gyors, leteremtettek.


Olyan jó lenne úgy gondolkodni, hogy mit veszíthetek, meg legalább kapok egy ingyen vacsit, vagy mit tudom én, hogy szoktak más nők ehhez hozzá állni.


Mit tegyek ez ellen?


2020. máj. 6. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

En sem szeretek...Olyan “vegyuk fel a legjobb allarcot”...es nekem az nem megy. Mondjuk az megint mas ha tenyleg ismerkedtek es valami jo programot ossze hoztok de ez a randizgatas...egy ido utan csak stressz.

30f.

2020. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ne menj randizni.
2020. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehetetlen vagy... "soha semmi nem jo" tipusu ember.
2020. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon egyszerű a megoldás,kérdező: visszaveszel a párkapcsolat-függőségedből, tartasz egy üdítően hosszú szünetet, és szépen átgondolod, hogy mit akarsz igazából, lehetőleg minél részletesebben.
2020. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon fura és általam nem igaznak vélt dolgokat írtok...


Randizni nem szeretek, ez tény, de ebből hogy lett megállapítva, hogy nekem semmi sem jó? Nem ismersz, semmit nem tudsz a személyiségemről, és pl egy számomra tökéletesen megfelelő ismerkedési alternatívát is leírtam a kérdésembe, rögtön a második mondatban. Na az pl nagyon tetszene, akkor nem feszengenék a randin, mert már ismerném az illetőt.


Kapcsolat függő vagyok? Én nem hiszem, mert akkor pont, hogy mindig randiznék és addig tolnám ezt, amíg nem lenne párom, de most is 8 hónapja szingli vagyok és voltam már 2 évig is az. Pont, hogy inkább lemondok egy párkapcsolat kialakulásáról, minthogy randizzak olyannal, akiről semmit nem tudok és nem 100%-osan szimpi. Nekem egyszerűen nem éri meg találkozni olyannal, akiről nem tudom elképzelni, hogy összejönnénk. Hogy azt honnan is tudhatnám az első randi előtt? Nem egyszer vált be a megérzésem :)

2020. máj. 6. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Dobj be előtte egy felest és lelazulsz tőle.
2020. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy ne randizzak, sajnos tarthatatlan. Szeretnék párkapcsolatot és ha megismernék egy olyan férfit, akiért érdemesnek gondolom azt, hogy készülődjek és rááldozzak több órát, akkor én nagyon boldoggá tenném őt és ő is engem, de ez nagyon kemény munka nálam. Csak ritka esetben veszem rá magam randizásra. Örülök, ha udvarolnak nekem, de válogatós vagyok.
2020. máj. 6. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezek kötelező körök ahhoz, hogy megismerjen az ember másokat.


Ha te ezt nem akarod és teher akkor nem lesz kapcsolatod ennyi.

2020. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Erre keresek megoldást, hogy mit csináljak, hogy ne így álljak hozzá. Köszi a feleses tippet, de nem szeretem az alkoholt. :D
2020. máj. 6. 18:39
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Olyan találkozz, ismerkedj, akit már megismertél annyira, hogy ne izgulj (annyira).

Kérdezd meg miben jön, hogy biztosan megismerd, de ha te nem fogod, ő biztosan felismer téged. Ez még vicces is lehet.

Ha valamiért menekülnél 5 perc után, állíts be jelzést a telódra, mintha egy sürgős üzenetet kapnál.

Ha már chateltek alapdolgokról, akkor arra rá lehet szőni a beszélgetést.

Mond azt, hogy randi után még van egy kis dolgod, beugrassz valahová, így nem tudják meg a címed.

2020. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!