Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha férfi létemre nem kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfi létemre nem kezdeményezek nőknél, és nem hívom őket randizni, hanem én várom el tőlük mindezt, akkor sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
XD
2020. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Hacsak nem nézel ki rendkívül jól, ez pontosan így van. Arra aztán várhatsz, hogy nálad kezdeményezzenek.
2020. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nezzel ki nagyon jol.
2020. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A kettő között.

Te hívd el, de csak olyat, akiről tudod, hogy elfogadja és ő is szeretné.

2020. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán van rá esély, ha csak vársz a csodára és nem teszel érte semmit.
2020. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Így nem sok az esély. Főleg azért, mert lenézik a kezdeményező nőket. Egyszer én is beleestem nőként ebbe a hibába. Soha többé!
2020. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag helyes vagyok (most pl egy fodrászatnak modellkedem), bár én sem vagyok az a top pár százalékba tartozó extrém jóképű.


És évente egyszer-kétszer szokott kezdeményezni nálam olyan lány, akire azt mondom, hogy helyes is. De még ott is inkább csak megszólítanak, kezdeményezik a beszélgetést, de nyilván nekem kell elhívni randira, nekem kell megtenni a szükséges lépéseket.


Nagyon-nagyon jóképűnek és (esetileg) izmosnak, magabiztosnak és tökösnek kell lenned ahhoz, hogy legyenek nők, akik szó szerint mindent megcsinálnak helyetted. 100-ból ha 1-2 férfi ilyen, de lehet ezzel is sokat mondtam.

2020. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amit leírtak, de ha olyan hapsi lennél már észrevetted volna hogy szétszednek a csajok. A lényeg hogy ne ülj fel azon szövegeknek amiket a nők mondanak saját helyzetüket kivetítve” ne görcsölj jön majd magától” ezt ha férfinek mondja valaki akkor az vagy sügér vagy rosszakaró
2020. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem életemben egyetlen komoly kapcsolatom volt, egyetlen nővel voltam együtt (szex) és egyetlen nővel smároltam. Mind ugyanaz a csaj volt és ő kezdeményezett nálam teljesen random. Szóval akkor most nekem nagy extrém szerencsém van?

Illetve volt még pár csaj aki kezdeményezett, nyomult rám valamilyen módon, de ők nem kellettek, nem éreztem úgy ,hogy velük bármi jó kisülhetne a dologból.

Akkor most még extrémebb módon szerencsés vagyok?

Nem hinném.

És nem vagyok se jóképű, se gazdag, jó szövegem sincs igazából, és nem is mondanám magam a társaság közepének. Sőt inkább visszahúzódóbb, csendesebb ember vagyok.

Szóval nem lehetetlen, hogy a csaj kezdeményezzen.

Meg amúgy is a nő dönt, ő választ igazából. Férfiként te megfeszülhetsz, odamehetsz 10000 nőhöz is aki neked tetszik, de te nem tetszel nekik akkor mindegy. Szóval csak olyannal érdemes próbálkozni SZERINTEM, még egyszer leírom SZERINTEM, aki egyértelmű jeleket ad feléd, esetleg próbálkozik valamilyen szinten kapcsolatot teremteni veled.

2020. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem, várok tovább a sült galambra, hogy a számba repüljön. 40 éves koromig csak összejön már valahogy, de ha nem, prostizással enyhítek.
2020. ápr. 27. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!