Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha férfi létemre nem kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfi létemre nem kezdeményezek nőknél, és nem hívom őket randizni, hanem én várom el tőlük mindezt, akkor sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
A prosti is neked kell megkeresni, nem fog egyik se felhívni, hogy figyelj van egy olyan megérzésem te most dugni akarsz... 😂
2020. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem vagy 185+ magas, kigyúrt, gazdag adonisz, akkor senki se fog kezdeményezni nálad. :) Ha nem tartozol ebbe a kategóriába, akkor jobb, ha nem erőlteted, mert egyébként semmi értelme.
2020. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Én kezdeményeztem már fiúknál, összesen négynél, amiből 1 nagyon nagyon tetszik, külsőre 10/10, egyről azt gondolom, hogy jól néz ki, de azért nem "álompasi", kettő meg egyáltalán nem tetszett külsőre, de megfogott a személyiségük és szerelmes voltam beléjük.

Szóval vagy nézz ki nagyon jól, vagy legyen nagyon jó személyiséged. És mellé reménykedj benne, hogy egy kezdeményező lánnyal találkozol, mert nem minden lány fog nyitni feléd, ha te nem teszed előbb.

2020. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 acelsziv ***** válasza:
95%
Életképtelen vagy...
2020. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13-as:


Hogyan kezdeményeztél náluk?

2020. ápr. 27. 23:31
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Beszari fószer egy nőnek sem kell...
2020. ápr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
5%

Én is így vagyok vele ahogy te, de jönnek, sőt le is szólítottak már többször buliban. Ilyenek ezek a lányok, verik a mellüket, de ha pénzt, vagy jó kan-t szagolnak minden etikettet képesek felrúgni. Megnyomorodott, elkárhoztatott empátiátlan népség. Barátnőt meg ne akarj, olyan nincs, max olyan aki ideig óráig kihasznál, mert a nők megszűntek létezni.

Még a saját oldalaikon is szidják önmagukat:

[link]


Igazi nő meg? Hááát én még nem láttam, vagyis de, csak ő(k) 50+, és korban nem hozzám való. Szóval úgy állj hozzájuk, mint egy zsák krumplihoz, különben kihasználnak.

2020. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 acelsziv ***** válasza:
76%
17: Szövegértés nemigen megy nálad ugye? Hol szidják önmagukat, te szerencsétlen? Leírja a cikk a lényeges különbségeket lány és nő között. Te sem vagy férfi csak egy hisztis kisfiú, mert fingod nincs a nőkről se a párkapcsolatokról.
2020. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezt így nem mondanám.


Lehet! Átlagos férfiként (értsd a csajok általában azért nem rólam álmodoznak), volt, hogy teljesen vállalható nő nyomult rám.


A probléma az, hogy 18 éves korom óta több mint 20 év telt el, és összesen 3 ilyen esetet tudok mondani. És valószínűeg ezzel a 3 esettel is már mázlim volt, másrészt egy idő után ezekben az esetekeben is lépned kell, mert amikor a csaj elhív valami közös programra, nyilvánvaló szándékkal, akkor azért a végén neked kell mondjuk megcsókolni, az ritka, hogy ezen a szinten is a csaj nyomuljon.

2020. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!