Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálok ennyire randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálok ennyire randizni? Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszelek. Minden miatt. Félek, hogy nem ismerem fel (ha pl. netről ismerem), félek, hogy nem jövök be neki mégsem, félek, hogy ő meg akar csókolni, én meg még nem, meg izgulok, hogy történni fog-e valami, meg mi lesz, ha kifogyunk a témából, stb. Olyan könnyű megbeszélni a randit, örülök is, hogy végre találtam egy srácot, akivel úgy érzem, érdemes találkozni (mert már nem szoktam senkivel, csak akivel úgy érzem, érdemes). Aztán előző nap elkezdek görcsölni rajta, félek, remeg mindenem, fáj a hasam, gyorsan dobog a szívem. Majd aznap is, és a találkozó előtti fél órában nagyon durván. Amikor már 5-10 percre együtt vagyunk a sráccal, akkor elmúlik, de addig nagyon para.


Utálok randizni. Onnantól jó a dolog, amikor már volt csók, összejöttünk, akkor már minden király, várom a találkozókat, de addig nagyon nem.


Mit tehetnék ellene?


21/L


2017. jún. 17. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél gyáva, mondjuk.
2017. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan válaszokat is szeretnék kapni, ami nem az én szidásomból áll. :)
2017. jún. 17. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Bátorság, önbizalom!

Valószínűleg ő is ugyanúgy izgul egy kicsit, nem fog megenni. Ha rágörcsölsz csak rosszabb, legyél laza. :D

2017. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy megfelelési kényszer van benned ez ügyben. A randi nem a másik lenyűgözéséről kéne, hogy szóljon, hanem arról, hogy magadat adod és megismerkedsz a másikkal, hogy megtudjátok, alkalmasak vagytok-e egymás párjának. Ha ebből a szemszögből nézed, máris érdekes és nem félelmetes lesz! :)


Tedd helyre a buksidban a kérdést!

2017. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Amúgy igazatok van, tényleg ez a bajom. Nincs elég önbizalmam, meg szeretném, ha a pasinak bejönnék. Meg nem vágyom már olyan kapcsolatokra, amiknek nincs jövője.
2017. jún. 17. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, én se szeretek randizni, nincs igényem a párkapcsolatokra. Az egész bohózat nem ér meg annyit, amennyit belefeccöl az ember, sokkal jobban jársz, ha szingli maradsz. Én nem bántam meg, szerintem te sem fogod.
2017. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6.: Nekem van igényem a párkapcsolatra. :) De csak olyanokkal randizom, akikkel úgy gondolom, érdemes. De velük is stresszelek. :D
2017. jún. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!