Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiégtem a randizásban, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem a randizásban, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Elég elfoglalt ember vagyok.


90% csak online keresek kapcsolatot, sokat lógok ezért tinderen és más oldalakon. Munkahelyen nem akarok kavarni senkivel.


Kimegyek külföldre több hónapra, de mindig tologatják az időpontot 1-1 hónappal, ezért nem tudok hosszabb távon tervezni.


2-3 hetente összejön egy randi. hasonló felállás mindig: a lány rajtam kívül több sráccal randizik, nem kell nagy hülyeséget csinálni ahhoz, hogy továbbálljon.


Általában jól érzem magam randikon, nem vagyok szerencsétlen.


Eleinte elhallgattam, hogy külföldre fogok menni, mert úgy garantáltan nem lesz második randi. Most már nem érdekel, inkább kiteszem, kerüljenek el akik emiatt azt gondolják hogy alkalmi szexnél többre nem vagyok kapható.


Egyre azt érzem hogy 180 centi alatt, kockahas, stylist és jó gének nélkül nem lehet labdába rúgni.


Eleinte zavart ez a kettős mérce, hogy ami nálam nem, az egy hasonló helyzetben lévő, jóképűbb srácnál igen, most már inkább elkönyveltem a "szingli experience" részekent.


Sportolok, de azért, hogy stresszet vezessek le, nem azért, hogy vonzóbbnak találjon egy nő, akit amúgy nem érdekelnék.


Tegnap beszéltem egy régi barátommal, aki hasonló helyzetben van több éve és elképesztő mennyi gyűlölet és bizalmatlanság gyűlt össze benne a nőkkel szemben.


Szeretem a nőket, nem akarok ilyenné válni :/


Srácok, lányok, voltatok ilyen helyzetbe? Hogyan kezelitek ezt a részét a szingliségnek?


26/F



2017. jún. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát, nem tudom. Én 1,5 éve egyedülálló vagyok, de fel sem merült bennem, hogy ezért bárkit gyűlöljek, pláne a 3,5+ milliárd embert tömörítő női nemet úgy en bloc. :O

Mondjuk alapból nem vagyok egy kollektivista.

2017. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a kettős mércés pasas?
2017. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Hagyd a lányokat. Keresd őket pusztán szex miatt. Mint az ábra mutatja, ennyit is érnek. Durva szavak, de ma már eljutottunk oda, hogy felesleges bármilyen komoly dolgot tervezni bármilyen lánnyal.


Folyton időhiányra hivatkozva tologatják a randik időpontját mert ugye mindig abszolút mértékben elfoglaltak, soha semmire nincs idejük, de közben van képük kiposztolni face-re, hogy éppen mikor hol kivel iszogatnak vagy lazulnak.

Egy héten több pasival is randiznak, szexelnek, de persze ők nem olyan lányok, csak komoly kapcsolatra vágynak...

Randin pedig vagy az exről panaszkodnak vagy a számukra tökéletes férfi tulajdonságait ecsetelik.

Majd mindezek után a férfiakat szidják, hogy nem találnak egyetlen normálisat sem. Ha persze, hiszen csak egy hülye lenne képes egy mai lánnyal bármi komolyat tervezni (tisztelet a kivételnek már, ha van még).


Persze most megint meg fogod kapni tűlük, hogy egy siránkozó lúzer vagy mert úgysem fogják soha elismerni, hiszen soha semmi gondjuk nincs párkeresés vagy szexpartner keresés terén így tévesen jogosan gondolják úgy, hogy ők milyen jó partik.

2017. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Kettős mérce? Mintha nálatok férfiaknál nem lenne. Magának mindenki a legszebbet, legjobbat szeretné. Az itt rinyáló fiúcskák, öreg palik is, függetlenül attól, hogy hogy néznek ki, szép, csinos, szexi nőt akarnak. Akkor a nők miért ne a jóképűeket választanák? Meg is érdemlitek.
2017. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
soha nem volt senkim, nem hogy 2-3 hetente 1 randi. Ettől függetlenül nem utálom a női nemet.. szimplán elfogadtam, hogy nem én kellek nekik.
2017. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 Az említett barátom világlátását, annyival kiegészítem, hogy legutolsó kapcsolata 3,5 évig tartott és a lány otthagyta egy pénzes pasiért erasmus alatt. Tanácsolom hogy járjon pszichológushoz, de nem hallgat rám.


#3 Az hogy arra hivatkoznak, hogy nincs idejük / elfoglaltak szerintem elég általános. 3:1 arányban több nő van közvetlen ismerős körömben, de rendszerint jobban számíthatok srácokra.


A legjobb kifogás randi lemondásra eddig az volt, hogy a barátnő bátyja túllőtte magát droggal és elmegy megvigasztalni.


Összeségében nem látom olyan negatívan a helyzetet mint ahogy leírod, férfiak és a nők is nagy k*rvák, ezzel még nincs is probléma, a különbség szerintem annyi, hogy a férfiak őszintébbek ezzel kapcsolatban. A lány barátaim is tudom hogy ilyenek, de jobb nem tudni ezekről egy egészséges barátsághoz.


Ohh, rólam lehet gondolni bármit. Az interneten lehetek akár egy macska is. ^ↀᴥↀ^


#4 Ohh sorry, belegázoltam a lelkedbe? :D

2017. jún. 16. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit tenned ellene, Kérdező. Az egész párkapcsolati cirkusz nem ér meg annyit, hogy energiát, pénzt, és időt feccölj bele. Sohanapján se hozza vissza a sok ráfordított erőforrást.

Sőt, pont hogy attól leszel erős jellem és követendő példa, ha azt mondod, én nem vagyok párkapcsolatfüggő meg társfüggő, remekül elvagyok egyedül, azt teszek amit akarok, mindenki magasról le van sajnálva, én így is tudok boldog lenni! Erre kevés férfi képes. Összevissza keféléshez nem kell erős jellem és komoly elhatározás, bármelyik szobanövény IQ-jú macskajancsi képes rá.


"Akkor a nők miért ne a jóképűeket választanák? Meg is érdemlitek."


Semmi gond nincsen, szépségem, nye problemá, de akkor a csúnya, kövér, szürkekisegér csajoknak se kelljen kigyúrt pénzes macsó, oké? Te mondád, mindenki keresgéljen a saját szintjén, suba subához, és a többi és a többi. Jól van, legyen így. De akkor ez rátok is vonatkozzon már, ha az átlagpasasoknak nem lehetnek nagy igényeik, akkor az átlagcsajoknak se legyenek ám!

2017. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!