Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal anyuka vagyok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal anyuka vagyok, nagyon kicsi gyerekkel. Félek az újra kezdéstől. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 13:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
A kérdés az, hogy mitől félsz? Ezt meg tudod fogalmazni? Hogy nem találsz valakit? Hogy csalódsz? Hogy nehéz lesz a gyereknek és az új párodnak az összhang?
2017. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudsz tenni semmit, majd az idő megoldja. Én annyit tudok tanácsolni, hogy igyekezz úgy alakítani az életed, hogy minél előbb legyen valamennyi időd magadra (hobbikra, barátokra, stb.), így később bele fog férni egy kapcsolat is. Ha csak a gyerek köré rendezed az életed, akkor abba nem fog beleférni más...
2017. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

:) azt hogy ne félj.

Amúgy semmit nem tudsz.

Csak annyit hogy csinálod aztán majd lesz valami.

2017. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Félek kezdeményezni. Tudom, hogy van esélyem a férfinál, de mégsem olyan az érzés mint gyerek nélkül.

Ez konkrét eset.

De az esélyt sem tudom megadni másnak sem, mert félek az elutasítástól. Mi lesz ha nem működik, ha nem fogadja el a kisfiamat, ha nem leszünk egy összhangon.

Felnőttként tudom,hogy a puding próbája az evés, de félek a próbától is.

2017. ápr. 26. 14:01
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Félhetsz is, mivel így kb. 3x nehezebb lesz normális párt találnod ez tény. Nekem pl. nem kellenél gyerekkel, egyrészt mert én majd sajátot szeretnék idővel és azt nem olyan nőtől szeretnék, akinek már mástól van egy. A másik dolog meg, hogy volna némi fentartásom egy olyan nővel szemben, aki egy kicsi gyerekkel egyedül maradt. Azt gondolnám róla, hogy valamiért nem kellett a gyereke apjának és csak rám akarja tukmálni magát, stb. Bocs, ha kicsit durván fogalmaztam, de szerintem őszinte válaszokat vársz elsősorban, nem pedig nyálas sunyulós félremagyarázásokat. 32/F
2017. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Most bocs, de mi van, ha visszautasít? Semmi. Veszteni nincs mit, pont ott tartasz, mint előtte. De ha nem lépsz, sose derül ki, hogy van-e esélyed.

Az se tragédia, ha a gyereket nem fogadja el valaki. Ez inkább derüljön ki a legelején, ne raboljátok egymás idejét.

Az se biztos, hogy a gyereket egyből be kell ebbe vonni. Azt persze első perctől tudnia kell a férfinak, hogy anya vagy, és ezt el kell fogadnia.

De ha először csak randizgattok, te jól érzed magad, és egy darabig csak ennyi történik, akkor mi van? Semmi. Majd ha komoly lesz a dolog, bemutatod őket egymásnak. Addig nem kell.

Nem olyan bonyolult ez, gyerekkel se. Pont ugyanaz vagy, mint előtte, csak kicsit újra magadra kell találnod.

2017. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
5! Ugyan... A pasi nem is lehet a hibás? Csak a nő, amiért egyedül maradt?
2017. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kedves 32 éves férfi!

Pont ezektől félek amiket te leírtál!

Ezért nem is szeretnék kezdeményezni mert az még jobban úgy tűnik mintha rá akarnám erőltetni magam a férfira.

2017. ápr. 26. 14:16
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Ahhoz, hogy elfogadjanak egy nőt egy kisgyerekkel (még

mindig jobb, mintha már nagyobb lenne) is kell egyfajta

gondolkodásmód.

Ahogy írták, sokaknak nem jön be, ha van gyerek. Emellé

még azt is hozzátenném, hogy itt még mindig három sze-

mélyes a játék, mert a gyerek apja is valamilyen szinten

játékban van, ami kihathat az új kapcsolatra.


Ennek ellenére ne add fel, amikor találsz egy ilyen em-

bert, aki elfogad benneteket, az már nem egy hülyegye-

rek lesz :)

2017. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

A 32 éves pasi úgy nagyjából egy tizenéves srác gondolkodásával bír. nyilván valamivel talán nehezebb egy gyerekes nőnek párt találni, de nem elsősorban a gyerek miatt vagyis nem azért mert mástól van gyereke ( ez is benne van saccra 10-ből 3 férfiban)A probléma, hogy

- egy gyerekes nőnek egyeztetnie kell folyton apukával ( már ha tartja a kapcsolatot a gyerekével)

- a gyereknek mindig az apja lesz az apja ( lásd 1 pont), persze van kivétel, de ebből lehetnek súrlódások, amitől a pasi ugyanúgy fél

- rögtön két emberrel kell összecsiszolódni, ami sok férfit megrémít

- ugyanúgy, ahogy általában egy szülés után apuka hátrébb sorolódik ( és gyakran emiatt válnak is el), egy gyerekes nőnek is a gyereke az első vagyis eleve másoddik helyről integet az új kapcsolat

- és akkor amit a 32-es férfi mond

Szóval van hendikep, de ezek áthidalhatóak, nem akkora hátrány. Sima kufircra bármiylen pasit találsz, komoly kapcsolatra pedig gondolom amúgy is akkor fordul, ha egymásba szerettek és ha ez megtörténik az akadályokat is könnyű leküzdeni

2017. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!