Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegesség ellen mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesség ellen mit lehet tenni a randin? 25N

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 2 éve ismerem, randira hívott. Az a gond, hogy 2,5-3 hónapja láttam utoljára. Történtek változások az életemben. Komoly és szomorú dolgok, ezekről kéne szót ejtenem a randin, amikről tudnia kell. Most feltűnően nyugodt vagyok, félek, majd akkor jön elő rajtam az idegesség, ha ott leszek. Szorongó típus vagyok, hiába fáradok el, edzek előtte, akkor is előfordult már, hogy nem tudtam normálisan viselkedni, beszélni se tudtam őszintén. Lehet tenni valamit ez ellen?
2016. jún. 9. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy azzal kellene kezdened a randit, hogy a nyakába zúdítod az összes problémádat, mert menekülni fog...

Nyilván eltitkolni sem kell, de még ne most.


Ha már 2 éve ismered, akkor nincs miért aggódnod, hiszen tudod, hogy milyen ember, mire számíthatsz tőle. Szóval csak próbáld meg jól érezni magadat. :)

2016. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egy dolog történt velem azóta, ami megváltoztatott, felforgatott mindent, valszeg nem fogja érteni a viselkedésem, hogy mitől változtam meg, ha nem mondom el. Meg őt is érinti. Szóval nagyon nincs választásom. Elég hülyén jönne ki, ha nem említeném.
2016. jún. 9. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Neten kellett volna ha ennyire tré, hogy ne ott jöjjön a hideg zuhany, ha valóban az. Aztán akkor lett volna ideje felocsúdnia illetve halasztani, lemondani esetleg.

De ha évek óta ismeritek egymást akkor szerintem kibír ennyit a dolog.

2016. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívj el egy dzsangát a randi előtt, és olyan laza leszel mint a biciklilánc!
2016. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Rivotrill a baràtod...
2016. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igyál citromfű teát előtte, az segít megnyugodni ;)
2016. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pálinkás tampon...
2016. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ittittitt ***** válasza:
dobjál be egy páleszt,aztán az összes keserűségedet sírd el a zembernek ,hátha ő is sírva fakad :-p
2016. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!