Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves kortól jelentősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves kortól jelentősen megzuhan egy nő értéke a "húspiacon? "

Figyelt kérdés
Már csak arra kell a férfiaknak?
2020. máj. 4. 14:35
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
97%

"Realitás: Egy 40-50 éves férfi, ha odafigyel magára, és van normális fizuja, ő értékes."


Igen, a 40-esek körében. Nekem, huszonévesen nem kellene.

2020. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%

"Hosszú kapcsolatra már kevésbé van esélye legfeljebb egy jóval idősebb férfival."


Hihetetlen milyen baromságokat vagytok képesek összehozni.

2020. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztó röhejes, ha valaki kor alapján "értékel" másokat, írom ezt 21 éves lányként.
2020. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
23%
Mindkét nemnek megzuhan valamennyire.
2020. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
18%

#12 én a saját környezetemben látottakat írtam le ide, miért is lenne ez baromság?

Én azt látom, hogy a nők 30 év felett vagy egyedül vannak, alkalmi kapcsolatokkal megtűzdelve vagy elfogadnak szinte bárkit aki hajlandó velük hosszú kapcsolatra. Mondjuk ezek tipikusan azok a lányok akik fiatal éveiben rendesen kélték magukat fiúról figura szállva, most meg azoknak a férfiaknak akikkel ők szeretnének családot alapítani nem kellenek vagy iszonyat karrieristák volt végig és ez az egész elúszott mellettük.

2020. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
93%

Aki 30 előtt kelendő volt, az szerintem utána is az lesz.

Én még épp 30 alatt vagyok, 29 leszek, de mindig a 0 felé konvergált a piaci értékem. Nyilván nem fog jövő nyáron egy csapásra megváltozni minden, 180°-ot fordulni az életem, és az egekbe emelkedni az értékem.

Csak az számít, ki mennyire vonzó. Külsőre és személyiséget tekintve.

2020. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
93%
És a 40 feletti férfiak értéktelenek,mert rondák mint a bűn.
2020. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
92%

Két kolléganőm van, mindkettő az a bor típusú nő. Az egyetem után pár évveé, mikor bedolgozták magukat a szakmába, akkor teljesedtek ki igazán (láttam róluk régi képeket). A naiv arcú, frufrus (amúgy már akkor is szép, cuki) 20-onéves kislányból lettek karakteres arcú, "érett" mosolyú magabiztos nők az évek alatt. egyikük 30, másikuk 34 körül van. Lehet, hogy ha lenne gyerekük, leeresztettek volna és beleöregedtek volna abba, hogy nincs lehányatlan ruhájuk és átaludt éjszakájuk, de így ránézésre abszolút nem az a kategória, aki helyett szívesebben dugnám a huszonéves énjüket. Cici, popsi a helyén, mint a képen linkelt kiscsajoknál (csak nem ilyen kalácsképűek), együtt járnak edzeni, van pénzük rendesen rendben tartani magukat és annak, aki társalogni akar velük (vagy ha szinglik lennének, fel akarná szedni őket), van bennük kihívás.


Ezek után aki korban méri a vonzerőt, azt csak kiröhögöm. Persze, egy gyakornoksrácnak nem ők a célpont, de kevés nőt láttam, akit érdekelnek a fiatalabb férfiak. A maguk korosztályában viszont mindenki nyal nekik, aki nem fél, hogy le lesz koppintva a férjük miatt.

2020. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen húspiacos férfiak nem hozzánk szólnak itt lányok. Ezekre ilyenkor ráfintorgott/ignorálta egy "top" csaj a sztárbuksz mellett, és most emiatt itt próbál revansot venni, mivel le se szrta a csaj. Itt ijesztgeti hogy siessen a karjaiba mert mindjárt leárazódik. Kérdezőcske, jelzem a kiszemeltjeid ezt valószínűleg nem olvassák :) Épp jól érzik magukat valakivel :)
2020. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
8%
#18 senki nem állította azt, hogy egy 30 éves nő ne lehet vonzó és ne akarnának vele lefeküdni. A többségét azt állította hogy hosszú távú kapcsolatot nem akarnak vele kezdeményezni csak dugást. Konkrétan nem is értem a példádat, hogy mit akarsz vele bizonyítani mert ebben nem különbözik a véleményed a többségtől.
2020. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!