Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves kortól jelentősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves kortól jelentősen megzuhan egy nő értéke a "húspiacon? "

Figyelt kérdés
Már csak arra kell a férfiaknak?
2020. máj. 4. 14:35
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
75%
Nem gondolom hogy így lenne. Egy komoly 38-50 év közötti pasi hosszútávú kapcsolatra nem hiszem hogy csitrit keresne maga mellé.
2020. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
9%

Igen, pláne ha van gyereke.


Gondolj bele, 5 éven belül szülnie kell, ha egészséges gyereket akar (Tudom, sógornőd 54 évesen szült.).

Ráadásul ekkor már a nők nem a kockás hasat, hanem a vastag pénztárcát keresik inkább.


Realitás: Egy 40-50 éves férfi, ha odafigyel magára, és van normális fizuja, ő értékes.

De egy 30-feletti nő...minek, mikor vannak ők is: [link]

2020. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
85%
Miért zuhanna meg az értéke? 40-es,50-es férfiaknak nem a 20-on éves lánykák kellenek(jobb esetben).
2020. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
96%
#2, nagyon korlátolt vagy. Az általad linkelt nők pl, nekem egyáltalán nem tetszenek, és ezt kéne felfognod, hogy különbözünk, és nem a te nézőpontod szerint működik az egész világ.
2020. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
12%

40+ -os férfi vagyok.


Mit kezdjek egy 30+ -os nővel?


Azok többnyire gyűrű és gyerek kombóban gondolkodnak. Én meg nagyon nem.

A legtöbb munkamániás, vagy éppen nagyon nem.

2020. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
96%

Én alig várom, hogy 30 fölött legyek, mert abszolút nem ezt látom. Inkább egyfajta tisztulást azzal kapcsolatban, hogy milyen színvonalú emberek és milyen szándékkal próbálkoznak be nálam.


Mióta elmúltam 25, többen biccentenek a seggem mellett az otthonomra vagy a tudásomra és ilyen emberek közül került ki minden párom, nem azok közül, akik megmaradtak a 18-20-as korosztály rajongói között.

2020. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
0%
Alkalmira hihetetlenül könnyen találna partnerre, bár ez nagyjából minden korosztályban igaz a nőkre. Hosszú kapcsolatra már kevésbé van esélye legfeljebb egy jóval idősebb férfival.
2020. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kor dönti el semelyikünk értékét
2020. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjátok még?
2020. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
88%
még szerencse,hogy senkire sincs ráírva a kora :)
2020. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!