Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek így 30-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek így 30-35 évesen mik a kilátásaitok a jövőre? Meddig lehet 20-as csajokat fűzni?

Figyelt kérdés

Ha ránézek a korosztályomra akkor a kilátások nem túl jók, enyhén kifejezve. Úgy látom, hogy a legtöbb férfi rabszolgaként végzi egy elhízott disznó mellett valami nyivákoló kisgyerekkel, akit neki kell eltartania.

Engem nagyon kiábrándít ez az életkép, ebben a korban a nők nagyon sokat csúnyulnak, akkor is ha nincs gyerek, de ha van akkor meg pláne. Úgy gondolom, nem ezért küzdöttem egész életembe, nem ezért végeztem el az egyetemet, váltam önálló férfivá, építettem az életemet hogy így végezzem. Úgy érzem ennél jóval többet érdemlek.

Mennyi ideig lehet a 20-25 éves, max 28 éves csajokat fűzni, és tojni az "élet elvárásaira"? Nekem ez a család meg idősödő, kövér nő téma nem jön be. Sokkal inkább a fiatalos élet.


2020. máj. 1. 00:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy 30-as pasi még itt tart, hogyan lehet 20-as csajokat fűzni, annak komolyan mondom nem tudom milyenek lehetnek a kilátásai a jövőre nézve.. :D
2020. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%
A 30-as nők jobban adnak magukra mint a 30-as férfiak. Az átlag család, anyuka főz mos, gyereket nevel, takarít, dolgozik, edzeni, futni jár. Apuka max munkába jár, tv előtt növeszti a pocakot, sörözik és néha rászól a gyerekre hogy ne a tv előtt játszon. 99%-ban a férfi az elhízott a párkapcsolatokban... Ja és utána panaszkodik a haveroknak, hogy milyen nehéz az élet, meg a gyereknevelés.😂 Ti nem bírtok annyit mint egy nő és sajnáltatjátok magatokat, tisztelet a kivételnek. Én ezt látom az ismerőseimnél. Nehogy azt hidd, hogy a férfiaknál vonzó az öregedés. Nagyon max 2 évvel idősebb pasit választanék magamnak. Nálam nem nyerő a kopaszodás meg a sörhas..
2020. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
Ja és ne szaporodj!
2020. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
17%
Az azért gyászos ha valamelyik nőnek még fáj h a pasi kopaszodik. Ez a 21. század vicce. Ez természetes folyamat 30 felett. Jason Statham is jó pasi. Amúgy 40 éves korig simán tudsz 20 éves nőket fűzögetni.
2020. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%

#24: Hogy mondod, kérlek? A kopaszodás természetes, tehát nekem, mint nőnek, tetszenie KELL? És akkor az öregedés, vagy a szülés okozta változás az micsoda?

😂😂😂

Ezért fogtok ti szűzen meghalni, ti nagyon rendes srácok.

😂😂😂

2020. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
26%
Az öregedés is az. Az hogy szülés után feljön pár kiló, az is. Azt le lehet adni, legalábbis a legnagypbb részét.
2020. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, most 33 vagyok, férjezett nő, 3 éves gyerekkel, ismik szerint is ezerszer csinosabb vagyok és jobban nézek ki, mint az érettségizős képemen anno. És nem én vagyok egyedül így ebben a korosztályban.

Nálad valami nagyon nagy mentális probléma lehet. Valószínűleg a szüzességed ment az agyadra:DDD

2020. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
91%
#24 neked jó pasi a Jason Statham nem nekem. 😁
2020. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!