Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek így 30-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek így 30-35 évesen mik a kilátásaitok a jövőre? Meddig lehet 20-as csajokat fűzni?

Figyelt kérdés

Ha ránézek a korosztályomra akkor a kilátások nem túl jók, enyhén kifejezve. Úgy látom, hogy a legtöbb férfi rabszolgaként végzi egy elhízott disznó mellett valami nyivákoló kisgyerekkel, akit neki kell eltartania.

Engem nagyon kiábrándít ez az életkép, ebben a korban a nők nagyon sokat csúnyulnak, akkor is ha nincs gyerek, de ha van akkor meg pláne. Úgy gondolom, nem ezért küzdöttem egész életembe, nem ezért végeztem el az egyetemet, váltam önálló férfivá, építettem az életemet hogy így végezzem. Úgy érzem ennél jóval többet érdemlek.

Mennyi ideig lehet a 20-25 éves, max 28 éves csajokat fűzni, és tojni az "élet elvárásaira"? Nekem ez a család meg idősödő, kövér nő téma nem jön be. Sokkal inkább a fiatalos élet.


2020. máj. 1. 00:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
50 éves koromig. Akkor befejezem, méltósággal...az egészet.
2020. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem szabad hagyni hogy belekényelmesedjenek a kapcsolatba, akkor majd nem rondulnak :D
2020. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%

Amíg jól nézel ki, addig lehet. George Clooney 60 felé jár, és kevés fiatal nő utasítaná vissza. Ha van (sok!) pénzed, kb. ugyanez a helyzet. Havi 500 ezerből itthon már szuper nőt "veszel" magadnak.

Különben meg eddig sem tudtál "csajokat fűzni".

2020. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Van az a pénz, amiért bármilyen nőt megkaphatsz. Ha akarod, 70 évesen is lehet huszonéves babád, csak meg kell fizetni az árát.
2020. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Fűzheted őket életed végéig, legfeljebb elküldenek a fenébe.
2020. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Újabb rinya egy luzertol.
2020. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

500 ezerért nem fog bármilyen fiatal nőt megkapni.

Kb. én is ennyit keresek és fiatal nő vagyok. 3o felett még nem ismerkedem.

2020. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
😂
2020. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

"George Clooney 60 felé jár, és kevés fiatal nő utasítaná vissza"


Aha, és fényévekre van az átlag magyar 60 éves bácsiktól.

Amúgy kevés fiatal nő nagypapa fétises.

2020. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Akár életed végéig, ha elég pénzed van/lesz hozzá. :)
2020. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!