Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tesla önvezető autóval már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesla önvezető autóval már lehet csajokat felszedni?

Figyelt kérdés
Ilyen autót gondolkodok hogy valahonnan sporolok rá is leszek nagyon tetszik
2019. okt. 27. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. És nem azért mert nem szép vagy ilyesmi, hanem mert a legtöbb nőt nem lehet azzal megfogni hogy önvezető az autó. Engem nőként mondjuk érdekel a technika ami benne van, érdekel hogyan működik. De attól még senki karjába nem vetném magam hogy Teslája van.
2019. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

"valahonnan sporolok rá"

Hát, spórolj. Van ára. :D

2019. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a hülye gondolkodást! :) Attól, hogy Teslád van, szerinted bárki is szét fogja neked tenni a lábát?!


Talán ha veszel nekem is egyet, és minimum átlagosan nézel ki... de amíg nekem semmi hasznom nincs az autódból, addig elhiszed, hogy magasról teszek rá, hogy mivel jársz?


31N

2019. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Még vezetési tudásod sincs csak pénzed....0%az esélyed
2019. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
A csajoknak mi abban a jó, hogy Teslád van? Nekik adod talán? Nem értem a logikád.
2019. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahh. A kocsi A pontból B pontba megy. Nem fog megállni neked, mert látsz egy fullos csajszit. Vagy van egy program ami keresi neked, és addig cirkuláltatja a kocsit a városban míg nem talál számodra jót?
2019. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az autódnak akarsz csajt vagy magadnak?
2019. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább küzd le az önértékelési problémádat, javíts az én képeden, az ingyen van, és azzal a mentalitással normális lányokat ismerhetsz meg, nem pénzéhes rib*ket.
2019. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: A vezetési tudást kiváltja az autó önvezető képessége! :)
2019. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
#9 azért nem teljesen. Ültem Teslában pár napja. Nem olyan kiforrott még a szoftver hogy megbízhatóan működjön. Váratlan helyzetekben igenis be kell avatkozni, ahhoz pedig rutinos sofőr kell. 1-es voltam.
2019. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!