Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék öreg nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék öreg nőket felszedni?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat a nagyi szex már jó ideje. Szívesen kipróbálnám egy 60+ vagy 70+ évessel, talán még 80+ ossal is ha elég jó formában van. Az idős nők mennyire kaphatóak az ilyesmire, illetve hogy lenn érdemes közeledni feléjük, hogy azért vegyék is a lapot..? én 32/F vagyok.

2019. júl. 19. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szociális otthon, kórház, orvosi rendelő, posta, piac, bkv reggel 7-8 között, közért.
2019. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy orvosi rendelőbe, a hosszú várakozási idő alatt bőven van idő az ismerkedésre.
2019. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Hú, ez nagyon vicces kérdés.pf Pedig csak a jövő hétre ígérik a 30+ fokokat.

Rövidebb nyáriszünet kéne.


(Mellékesen az átlag magyar 70+ meghalni készül.)

2019. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#4 Miért lenne vicc? Amúgy nem tudom honnan veszed ezt? Én elég sok életvidám 70 évest ismerek akiknek eszükben sincs még meghalni. Járnak sokat kirándulni, wellnessezni, éttermekbe,stb. Tudnak ők élni. Én sok fiatalon inkább látom azt, hogy be vannak savanyodva, életuntak, stb.
2019. júl. 19. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Kicsit beteg fétised van! Amúgy csak hogy tudd pl egy 50 es ápolt- sportos nőnek is jó pasi kell! Szóval ha azért szeretnél időset mert a saját korosztalyodban nincs sikered mert nem vagy jó pasi. Akkor megnyugodhatsz mert az idősebb nőknél se lesz sikered! Maximum a 60-70 es nőknél, ha arra van gusztusod akkor hajrá!
2019. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50+os nagyon fiatal?
2019. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj medveczky ilonának. Még mindig kevesli a nyugdíját, úgyhogy jól jönne neki egy sugarboy
2019. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hirdess eltartási szerződés címén valamelyik újságban.
2019. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!