Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért próbálják egyesek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják egyesek azt a téveszmét terjeszteni, hogy a csajozáshoz (szexi nőket felszedni) nem kell pénz, meg ambíciózus?

Figyelt kérdés

Nyilván, ha innen a GYIK-ról akarsz összeszedni valami csajt, meg valami szürke kis egeret akarsz, akkor igen (talán) nem kell pénz.


Egy normálisabb, rendkívül vonzó nő, viszont nem fogja elnézni azt, hogy csóró vagy (max akkor, ha Casanova vagy, és ennek ellenére meg tudod fűzni, ez azonban a pasik kevés százaléka), már csak azért is, mert a szép nők általában törtetőek. Huszonévesen többségük egyetemista, tehát a diplomára hajt, ami azt jelenti, hogy ő nem gyári munkás lesz, 103 000 Ft-os kolduspénzzel. Az ilyen pitsák ráadásul jó családból is származnak, modellkednek, stb... nem véletlenül van mindegyiknek 250 000 Ft.-os almás telefonja, amit egybe kifizetnek neki.


A fejem fogom akkor, amikor azt mondják, hogy nem kell a pénz :D De igen, k**ára kell! Vagy ha nincs pénzed, akkor legalább azt kell látniuk, hogy akarsz pénzt, vannak terveid. Amúgy nagy ívben leszarnak. Mégis miért akarna egy említett nő egy olyan pasi mellett lenni, aki annyi pénzt nem keres, amennyibe került a laptopja, és szemmel láthatóan elvan a szarban? Saját lakás meg persze sose lesz, vagy ha igen, örökké fizetheti a banknak a súlyos pénzeket a kamattal együtt. Kinek kell ez? :D


Mondjuk én könnyen beszélek, mert én eléggé törtető pasas vagyok, meg kifejezetten jóban is vagyok egy ilyen csajjal, viszont ez egy olyan vélemény, ami élethelyzettől függően figyelemre méltó.


2019. márc. 9. 17:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Hát qrva kinek kell? Amúgy a kérdések amikről beszélsz nem mindig mondják, hogy a golddigger a célközönség. Hozzájuk nyilván kell.

32/f

2019. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Mert sok férfi szégyelli hogy a csaj pénzébe került,és a nyakán maradt.
2019. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Le leszek pontozva, de ha a nőnek ket választása van

a) jóképünek mondható srác, se autó , se lakás

b) nem jóképű , de autó, saját kecó


akkor ne higyjünk a tündérmesének,ez utóbbit választják 99% .

2019. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Először szerintem magyarul tanulj meg. Az ambiciózus szó melléknév, nem főnév.

Pénz nem kell, ambíció kell.

Egy nyafogó kisfiú szerintem senkinek sem kell, ahogyan egy nyafogó kislány sem.

2019. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4


Megtehetted volna a nyelvtani kiigazítást rejtett irónia nélkül is, akkor talán meg is köszöntem volna.


Hazugság, hogy pénz nem kell, és szerintem ezt jól kifejtettem..


Neked talán nem kell, mert nem nézel ki jól, és a fizetésed sem túl sok.

2019. márc. 9. 17:26
 6/25 anonim ***** válasza:

Nem csak a csajozáshoz kell a pénz, hanem alapvetően a normális élethez. Rengeteg embernek van családja, felesége, barátnője akik nem keresnek havi nettó 700-at, mert hát, mint tudjuk Jankától, ennyi kell a luxushoz.


Egyébként különösen vicces, hogy ezzel olyanok dobálóznak akiknek többnyire még közük nem volt egy nőhöz sem.. a hétköznapi életben nem arról szól egy párkapcsolat, hogy el kell vinni az adott lányt vásárolni ruhákat, parfümöt és akkor ott marad több 100 ezer forint.. Koránt sincs ilyesmi. (Nyilván van aki megengedheti magának, van aki nem.)


Igazából annyi kell, hogy el tudjatok menni például hétvégente ide-oda, mert csak otthon ülni a négy fal között nem lehet és a legtöbb dolog pénzbe kerül.

2019. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A 4-es amúgy nő, csak az érthetőség kedvéért.
2019. márc. 9. 17:28
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Én nem nézek ki jól, a fizetésem viszont nagyon jó. Ezerszer inkább választják a jóképű pasit, mint engem. Függetlenül attól, hogy ötször annyit keresek. Akkor is, ha az adott személy buta, lusta, nincs benne semmilyen ambíció, én pedig pont az ellentéte vagyok.
2019. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#4. Akár itt, akár privátba elmagyaráznád nekem, mire kell annyi ambíció, hogy még a csapból is ez folyik? Tényleg megköszönném.

32/f

2019. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#Land of Confusion


Szerintem értetted meg a kérdésemet. Olvasd el a kérdésem alatt a kifejtésemet figyelmesen.

2019. márc. 9. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!