Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért próbálják egyesek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják egyesek azt a téveszmét terjeszteni, hogy a csajozáshoz (szexi nőket felszedni) nem kell pénz, meg ambíciózus?

Figyelt kérdés

Nyilván, ha innen a GYIK-ról akarsz összeszedni valami csajt, meg valami szürke kis egeret akarsz, akkor igen (talán) nem kell pénz.


Egy normálisabb, rendkívül vonzó nő, viszont nem fogja elnézni azt, hogy csóró vagy (max akkor, ha Casanova vagy, és ennek ellenére meg tudod fűzni, ez azonban a pasik kevés százaléka), már csak azért is, mert a szép nők általában törtetőek. Huszonévesen többségük egyetemista, tehát a diplomára hajt, ami azt jelenti, hogy ő nem gyári munkás lesz, 103 000 Ft-os kolduspénzzel. Az ilyen pitsák ráadásul jó családból is származnak, modellkednek, stb... nem véletlenül van mindegyiknek 250 000 Ft.-os almás telefonja, amit egybe kifizetnek neki.


A fejem fogom akkor, amikor azt mondják, hogy nem kell a pénz :D De igen, k**ára kell! Vagy ha nincs pénzed, akkor legalább azt kell látniuk, hogy akarsz pénzt, vannak terveid. Amúgy nagy ívben leszarnak. Mégis miért akarna egy említett nő egy olyan pasi mellett lenni, aki annyi pénzt nem keres, amennyibe került a laptopja, és szemmel láthatóan elvan a szarban? Saját lakás meg persze sose lesz, vagy ha igen, örökké fizetheti a banknak a súlyos pénzeket a kamattal együtt. Kinek kell ez? :D


Mondjuk én könnyen beszélek, mert én eléggé törtető pasas vagyok, meg kifejezetten jóban is vagyok egy ilyen csajjal, viszont ez egy olyan vélemény, ami élethelyzettől függően figyelemre méltó.


2019. márc. 9. 17:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ezzel csak saját magadat csapod be, ugyanis nem a személyiséged miatt lesz veled hanem a pénzedbe lesz "szerelmes".

A jó nőkhöz sem kell feltétlen sok pénz, sőt még extra macsó karakter sem. De ennek feltétele, , hogy nem az ilyen instagramos p.csákkal kell kezdeni.

Még jobbat is találsz a való világban,az utcán és lehet, hogy nem önimádó mint az instás társa. Sőt lehet, hogy fent sincs.

2019. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#8


Ritka negatív kisugárzásod lehet, ha pénzzel sem tudsz csajozni, ezen változtatni kellene.


Amúgy a pénz csak egy eszköz ahhoz, amit fentebb írtam, abba már nem akartam belemenni, hogy megfelelő személyiség is kell hozzá.

2019. márc. 9. 17:32
 13/25 A kérdező kommentje:

"Ezzel csak saját magadat csapod be, ugyanis nem a személyiséged miatt lesz veled hanem a pénzedbe lesz "szerelmes"."


A kérdés nem arra vonatkozik, hogy kifejezetten pénzzel lehet csajozni, hanem arra, hogy bizonyos szinten az elvárás.


(mint említettem KIVÉVE akkor, ha Casanova vagy. Abban az esetben pénz nélkül is menni fog a dolog. De ahhoz meg nagyon erős személyiség kell).

2019. márc. 9. 17:34
 14/25 anonim ***** válasza:

Ja még csak annyit, hogy az ilyen "instás" nők kamu imidzset építenek fel maguknak.

Tudok olyanról, hogy tiszta nincstelen a lány, és ami van azt meg abból szezi, hogy negyedévente 2-3 hetes turnusban svájcban prostiskodik.

2019. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az instás nők jól néznek ki. És ez a lényeg.
2019. márc. 9. 17:36
 16/25 Rockarc ***** válasza:
100%

Te most kerdeztel? Mert en azt latom, hogy itt gyozkodod a valaszolokat a tutirol. Marmint az agymenesedrol.


Tenyleg figyelemremelto a velemenyed. Ja nem.


42F

2019. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mindenki elmondhatja a véleményét attól, hogy lereagálom.
2019. márc. 9. 17:41
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Csajozómesterek figyelem! Jól kinéző BMW utastér csak most, csak önöknek 25 millió forint. Azonnali rendelés esetén a suhanó táj photoshoppolása most 3 fajta filterrel ajándék! Ruf mich jetzt an!

32/f

2019. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az instás nők jól néznek ki. És ez a lényeg."


Ja kilo sminkkel. És 90%-ban ráadásul buták is. 2-3 hét alatt fel lehet építeni egy tanyasi libuskából is egy bombázó nőt. Akik fent vannak azok is igy kezdték.


Itt vannak a nagy "sztárok" smink nélkül.

[link]


És akkor még számold bele, hogy a frizurájuk már meg van csinálva. Anélkül rosszabb lenne.

2019. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Aki ezt terjeszti, az szimplán hülye.

Minimálbéresként nem igazán fognak komolyan venni, főleg hosszútávon, ezt kár tagadni.

2019. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!