Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért próbálják egyesek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják egyesek azt a téveszmét terjeszteni, hogy a csajozáshoz (szexi nőket felszedni) nem kell pénz, meg ambíciózus?

Figyelt kérdés

Nyilván, ha innen a GYIK-ról akarsz összeszedni valami csajt, meg valami szürke kis egeret akarsz, akkor igen (talán) nem kell pénz.


Egy normálisabb, rendkívül vonzó nő, viszont nem fogja elnézni azt, hogy csóró vagy (max akkor, ha Casanova vagy, és ennek ellenére meg tudod fűzni, ez azonban a pasik kevés százaléka), már csak azért is, mert a szép nők általában törtetőek. Huszonévesen többségük egyetemista, tehát a diplomára hajt, ami azt jelenti, hogy ő nem gyári munkás lesz, 103 000 Ft-os kolduspénzzel. Az ilyen pitsák ráadásul jó családból is származnak, modellkednek, stb... nem véletlenül van mindegyiknek 250 000 Ft.-os almás telefonja, amit egybe kifizetnek neki.


A fejem fogom akkor, amikor azt mondják, hogy nem kell a pénz :D De igen, k**ára kell! Vagy ha nincs pénzed, akkor legalább azt kell látniuk, hogy akarsz pénzt, vannak terveid. Amúgy nagy ívben leszarnak. Mégis miért akarna egy említett nő egy olyan pasi mellett lenni, aki annyi pénzt nem keres, amennyibe került a laptopja, és szemmel láthatóan elvan a szarban? Saját lakás meg persze sose lesz, vagy ha igen, örökké fizetheti a banknak a súlyos pénzeket a kamattal együtt. Kinek kell ez? :D


Mondjuk én könnyen beszélek, mert én eléggé törtető pasas vagyok, meg kifejezetten jóban is vagyok egy ilyen csajjal, viszont ez egy olyan vélemény, ami élethelyzettől függően figyelemre méltó.


2019. márc. 9. 17:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon ebben az anyagi világban élsz. Azt nézed kinek milyen van, mennyi lóvé, milyen kocsi, fux, telefon... Engem ez annyira nem érdekel, hogy azt elképzelni nem tudod.... pedig én is jó családból való vagyok, van diplomám és hamarosan előrébb lépek a ranglétrán. Sokkal jobban izgat, hogy kinek milyenek a szándékai, milyen ember, lenéz-e másokat vagy felemel. Hogy hogyan bánik a másikkal, hogyan beszél emberekről, hogyan viselkedik, az a mérvadó.


Láttam már egy boldog gyári munkást egy keserű, sótlan üzletember mellett. Láttam már egy türelmes szegény embert, egy türelmetlen gazdag mellett, ahogy láttam türelmetlen jómódút, egy türelmes multicégvezető mellett is....


Nem minden a lóvé. De ezt csak akkor tudja meg az ember, amikor önmagát adja és nem a cuccai mögé bújik. Szánom azokat, akik ennél tovább nem látnak...

2019. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok, de se most, se 5 éve nem voltak tőlem olyan elvárásai a csajoknak, hogy legyen lakásom, autóm, miközben a pénzzel kapcsolatban hozzám hasonlóan fiatal srácokat is látok sírni. Most fejezem be még az egyetemet, évközben nem is dolgozom, igaz nyaranta Angliában szoktam dolgozni 2 hónapot, ami nagyon jól fizet. Albérletben lakom 2 lakótárssal 3 szobás lakásban, de saját szobám van. Jogsim nincs, talán majd lesz még 30 előtt, saját kocsim biztos nem lesz 30 előtt. Az egyetemvárosban tömegközlekedéssel, otthon bringával járok.


Ezekhez képest, hogy ennyi anyagi hiányosságom van, egész jól megy a csajozás a 18-24 éves korosztályban, akár barátnőzésről van, akár alkalmiakról volt szó. A lányok bőven nem csak ezeket az anyagi dolgokat nézik. Fontos, hogy a személyiséged is vicces, szórakoztató, jó dumás legyen, meg persze puhap-cs nyámnyila papucs se legyél, hanem lehetőleg inkább férfias, tökösebb, határozottabb.


Értsétek meg, hogy manapság a nőknek kevésbé fontosak az anyagi dolgok (főleg azoknak, akik még 5-10-15 évekig nem is akarnak családot), mert a nők sokkal függetlenebbek anyagilag. 50-100-500 éve még sokkal jobban rá voltak szorulva a férfiak pénzére, manapság már nem olyan durva a helyzet, sok nő sokat keres, sokan többet is, mint sok férfi. Nem hátrány, ha gazdagabb férfi vagy, de anélkül is lehet bőven nőzni. A szórakoztató és mellette férfias személyiség az, ami elég fontos szerintem. És a tendencia még inkább efelé mutat majd a jövőben. Egyre kevésbé és kevésbé fogja megérni azzal kezdeni, hogy milyen jó munkád vagy de sok pénzed van.

2019. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jövök rá, hogy olyan hálás vagyok azért, hogy boldog vagyok, hogy meglátom a szépet, hogy szeretek a természetbe lenni, hogy imádom az állatokat és mérhetetlenül hálás vagyok a családomért, akik magam miatt szeretnek. Hogy ha a párom elereszt egy pukit, akkor jót mosolygunk rajta, hogy ha az egyikőnk megkéri a másikunkat hogy mosogasson el, akkor az megteszi, hogyha az egyikőnknek szüksége van a másikra avgy a segítségére, akkor este odabújik hozzá és elmondja mi bátnja, hogy biztonságban vagyunk egymás mellett. Hogy örülünk a másik sikerének, hogy támogatjuk, ha csalódás éri, hogy tanácsot adunk, ha elbotlik, hogy kompromisszumkészek vagyunk, hogy önzetlenül ad másoknak, mikor látom, hogy a zöldségesben egy sanyarú sorsú kis emberke helyett kifizeti az élelmiszert, mikor a parkolóban didergő hajléktalanra ráad egy kocsiból kivett plédet, hogy egy út szélén ücsörgő bébikutyát betesz az autóba és visszük a menhelyre, hogy türelmes a pincérrel, hogy kedves az eladóval, hogy búcsúzáskor mindig hozzá teszi: további szép napot. Köszönöm, hogy takarít helyettem ha kell, köszönöm, hogy átölelhetem este, köszönöm, hogy hozzám bújik, akkor is ha beteg vagyok, köszönöm hogy csillogó szemmel figyeli ha mesélek neki a napomról. Köszönöm a családomat is, hogy a rengeteg felszínes dolgok ellenére is támogatnak engem. Hogy érdekli őket a véleményem, hogy megkérdeznek arról, hogy milyennek látom a világot. Köszönöm a hugomat, aki képes megbocsátani nekem, aki egy olyan okos lány, amilyen még nem láttam az ő korosztályában. Köszönöm, hogy ő lehet a legjobb barátom, a korkülönbség ellenére is. Köszönöm anyukámnak, aki megmutatta a kedvességet, hogy hogyan bánjak az emberekkel akkor is, ha azok nem viszonozzák. Köszönöm a nagymamámnak, az anyai áginak, hogy a jámborságával és mosolyával élhetek tovább. A jóság belőled fakadt Mama! Köszönöm, hogy ismerhettelek! Köszönöm mindkét papámnak, hogy értünk dolgoztak minden nap minden percében, hogy nekünk könnyebb legyen! Köszönöm az apukámnak, aki megmutatta, hogy ha túlzásba esek, akkor olyan leszek mint ő. De azt is köszönöm neked, hogy megmutattad, igenis ki kell állnom magamért, mikor már mások átlépnek egy határt, és hogy felelősséggel tartozom a családtagjaim iránt. Megmutattad milyen a vicc, a poén, hogy tudunk együtt nevetni, ha összejövünk. Köszönöm az ő nayukájának, mamának, aki mindent megtesz, elénk tesz, hogy nekünk azzal bajunk ne legyen már. Hálás vagyok érte mama! Köszönöm, hogy tanítasz, és köszönöm hogy engeded, hogy én is tanítsalak! Köszönöm a jóságodat és a munkádat!


Hálás vagyok a barátaimért, a levegőért, a vízért, ami kifolyik a csapból, a villanyért, az utazásért, a tömegközlekedésért, a pénzemért, a munkámért, a tapasztalataimért, a lehetőségeimért, a vágyaimért, a belső békémért, a határozottságomért, a kedvességemért, amivel sokakat leveszek a lábáról. Hálás vagyok a bókokért, az őszinteségért, a dícséretért, melyeket kapok, az ételért, az italért, a sportért, a lábaimért, a szememért, a kezeimért, a fogaimért, a füleimért, a fenekemért :) az egészségemért, a kiskutyáimért, a bogarakért, a madarakért, a kedves emberekért, azokért, akik kedvesek, akik türelmesek, akik visszamosolyognak. Azokért akik elfogadóak, toleránsak, azokért akiknek többet ér a jótékonyság, mint a saját komfortjuk, azokért akik tenni akarnak a közösségért, a világért, a környezetért, az elesettekért. Köszönöm a jólétet, a bőséget, a jó emberi tulajdonságokat!

Köszönöm ezt a honlapot és ezt a kérdezőt is, hiszen ha ő nincs, akkor ezeket a hálákat nem tudtam volna leírni, és megköszönni azt, aki vagyok ma! Köszönöm! Hálás vagyok! :) :) :)

2019. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az a baj, kérdező, hogy te nem ugyanazt érted a csajozáson, mint más. Neked nem a párkapcsolat minősége a lényeg, hanem csak szexi nők érdekelnek. Nos, mindenkinek más a szexi, ha téged ez a golddiger look vonz, akkor van egy rossz hírem: számodra máshogy valóban nem lehet csajozni. De ha elég lenne a kedves, csinos, szomszéd lány típus, akkor nem a pénz lenne a lényeg. Viszont te magad is kimondtad, hogy az instás csajok jól néznek ki és ez a lényeg. Hát akkor tessék. De ha ilyen felületes vagy, ne sírj azon, hogy a nők is azok. (legalábbis a te célközönséged)
2019. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 The pale emperor ***** válasza:

Elöttem írták és valóban. Te nem párkapcsolatot keresel, hanem pitsát aki atom jól néz ki. Lehet, hogy olyan hülye mint a seggem az itt nem probléma. Én azt nem értem, hogy miért kevered szándékosan a két dolgot..az amit te keresel pénz és státusz függő. Az aki párkapcsolatra keres inkább intelligens, odaadó, humoros, stb nőt keres. Nyilván az utóbbinál is azért szempont, hogy legyen vonzó de te sokkal magasabb szinten érted ezt. Értjük, kell egy...egy "barátnő"


Nos, akkor fizesd meg!

2019. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!