Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a csajokat, akik panaszkodnak a tejbetök pasijaik miatt, mi vitte rá, hogy egy tutyimutyi alakhoz menjenek hozzá, vagy ilyen fazonnal járjanak?

Figyelt kérdés

Mert gyakoriak az ilyesféle panaszok, hogy:

- életképtelen a pasi

- nem csinál semmi házimunkát, képtelen a normális életvitelre

- még a csekkbefizetés is kihívás számára

stb.

Egy ilyen férfival minek kezdenek egyáltalán a nők?


2020. ápr. 16. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy 18-20 évesen jöttek össze. Akkor még egyrészt más értékek mentén válogat az ember, másrészt neki sincs kiforrott jelleme, honnan tudná, hogy később mi fog problémát jelenteni?
2020. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%

Ahogy első mondja egyik ok.

Másik meg lehet a csaj nem egy piacképes csinos nő,aki kellene a komolyabb férfiaknak,nem tudja hozni hozzá a szintet,így muszáj beérni azokkal akik jutottak neki.

2020. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél mindent készpénznek, ami miatt az emberek panaszkodnak a párkapcsolatukban...


Az emberek imádnak panaszkodni, és sajnáltatni magukat.

2020. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az első mondja.

Általában fiatalabb korban köttetetnek ezek a kapcsolatok, amikor még a csajnak se a felelősségteljes élet a legfontosabb. Csak az egyik fél idő közben felnő, a másik megragad gyerekszinten.

2020. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

No és az ember nem tudja megválogatni, kibe lesz szerelmes. Végre találkozol valakivel, akivel kölcsönös a vonzalom, kedves, rendes és jókat beszélgettek. Beleszeretsz. Eleinte a nők lelkesen kiszolgálják a szeretett férfit. Aztán amikor rájönnek, hogy sokminden egyoldalúan működik, meg hogy a másiknak vannak ám rossz tulajdonságai, akkor felháborodnak. Elmúlt a rózsaszín köd, jöhet a realitás.

Sokan választják a jó fiút, mert az majd nem csalja meg. Ja, de nem is tud elintézni semmit.

Hát, ilyen okok is lehetnek. Amúgy ha tényleg szeretsz valakit, akkor azért át tudod értékelni magadban, mennyire fontosak ezek.

2020. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek a környezetemben. Általában a pasi az adott társaságban menő, jól néz ki vagy egyszerűen pénzes, szóval első körben főnyereménynek tűnik. Később aztán, leesik, hogy nem az, de még így is elég jó parti.
2020. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor most mégse adjunk esélyt az összes pasinak a világon??? :))
2020. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kérdès hogy mit lehet szeretni egy olyanon aki semmit nem tud vagy nem is akar elintézni.
2020. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk aki pénzes eleve nem lehet életből felmentett valahogy megcsinálta.
2020. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sokszor ők teszik ilyenné a férfit, az örökös elégedetlenségükkel, "én jobban tudom" hozzáállásukkal, hisztikkel. Nyilván nem minden esetben, sokan egyszerűen idióták és a szerelem felülír nálunk mindent, de én arra is sok példát láttam már, hogy a nő folyamatos cseszegetése miatt a srác már meg se mert szólalni vagy mozdulni, mert úgyis csak lecseszést kapott volna érte.
2020. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!