Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a csajokat, akik panaszkodnak a tejbetök pasijaik miatt, mi vitte rá, hogy egy tutyimutyi alakhoz menjenek hozzá, vagy ilyen fazonnal járjanak?

Figyelt kérdés

Mert gyakoriak az ilyesféle panaszok, hogy:

- életképtelen a pasi

- nem csinál semmi házimunkát, képtelen a normális életvitelre

- még a csekkbefizetés is kihívás számára

stb.

Egy ilyen férfival minek kezdenek egyáltalán a nők?


2020. ápr. 16. 12:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Mondjuk aki pénzes eleve nem lehet életből felmentett valahogy megcsinálta."


Oh hát hány ilyen ismerősöm született gazdag családba. Hülye mint a segg, de a nők odáig vannak érte, mert apu megvette neki a béemjét meg az ájfónt!

2020. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A környezetemben most lesz ilyen esküvő. A lány már akart szakítani, de a pasi belebetegedett, a lány megsajnálta, és az anyja azt mondogatja neki, hogy "sokkal rosszabb is lehetne".
2020. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy aki eleve képtelen mondjuk megvenni a kívánt pohár joghurtot, vagy elintézni az ügyeit, hogyan tűnhet egyéb szituációkban határozottnak és vonzónak? Mert azért az anyáskodó nőket leszámítva kevesen vannak, akik határozatlan, málészájú férfira gerjednének... (Az anyáskodók viszont nem panaszkodnának a mellettük élő kisgyerek-pasira.)
2020. ápr. 16. 13:17
 14/23 anonim ***** válasza:
#9: Szóval az egyetemről az a csoporttársam, aki kibukott, csekket sem tudott feladni és az anyja vitte hetente kétszer az albérletébe a kaját, az nem lehet felmentett, mert valahogy mégiscsak gazdag családba született? :D
2020. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11%

""én jobban tudom" hozzáállásukkal, hisztikkel."


Jah, azt mikor a kezébe adod a forrasztópákát, akkor csináld, akkor meg jön h "de te vagy a férfi", azaz te se és neki kell 1. Ezért kell csak addig közelengedni nőt, mikor még érzelem nélkül lapátra tudod vágni, had menjen mint egy elhasználódott porszívó, szerzünk másikat, olcsóbban, akciósan. :)

2020. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%

Én ilyen pasival jöttem össze, és pont az volt az oka, amit az első válaszoló írt.

Nagyon fiatal volt, koliszobáját ette a kosz, valamint miután elfelejtett kérni a KFC-ben a rendelés mellé ketchup-ot, nem mert utólag visszamenni és venni.


Idősebb vagyok nála pár évvel. Amikor összejöttem vele, több frusztrált "barátzónás" ismerősöm célozgatott, kérdezgetettl hogy mit akarok ettől az életképtelen kis h.ülyegyerektől.

Nos, azóta eltelt 7 év, és kivétel nélkül többre vitte az összesnél. Beletanult mindenbe, megjött az önbizalma is, szinte mindenben sikeres már, amibe csak belefog. A lába nyomába sem érnek a korábban őt fikázók.


Szóval, azzal semmi gond nincs, ha valaki fiatalon esélyt ad egy ilyen srácnak, mivel már szempontok szerint választ, és amúgy is még kiforrhat, fejlődhet, ahogy a párom is tette.

Viszont, ha valaki idősebb korában jön össze ilyennel, illetve ha egy férfi 25-30 évesen is életképtelen még, azt nem tudom én sem megérteni.

2020. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy aki eleve képtelen mondjuk megvenni a kívánt pohár joghurtot, vagy elintézni az ügyeit, hogyan tűnhet egyéb szituációkban határozottnak és vonzónak?"


Amit én ismerek eset, ott nem mindegy, hogy MILYEN a pasi, a lényeg, hogy VAN. És úgy lesz esküvő, hogy még mindketten a szülőknél élnek. Tehát amíg a szülők intéznek helyettük mindent, addig nem látja a lány, hogy mennyire nem határozott a srác.

2020. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
39%

Ahogy én FÉRFI szemmel látom.


Sok nő élvezkedni alfát, azaz a rosszfiús, nagy kant választja.

Majd később, főleg amikor ott marad 1-2 pujával, akkor szed össze ilyen verebet.

2020. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%
Azért választják őket mert egy tisztességes, magát valamire tartó férfi elküldené őt az igényeivel, a két gyerekével meg salátára csinált p*nájával együtt melegebb éghajlatra.
2020. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

"salátára csinált p*nájával"


Miva'?

2020. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!