Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a csajokat, akik panaszkodnak a tejbetök pasijaik miatt, mi vitte rá, hogy egy tutyimutyi alakhoz menjenek hozzá, vagy ilyen fazonnal járjanak?

Figyelt kérdés

Mert gyakoriak az ilyesféle panaszok, hogy:

- életképtelen a pasi

- nem csinál semmi házimunkát, képtelen a normális életvitelre

- még a csekkbefizetés is kihívás számára

stb.

Egy ilyen férfival minek kezdenek egyáltalán a nők?


2020. ápr. 16. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én nem igazán látom, hogy fiatal korukban jönnének össze. Én is inkább azt látom motivációnak, hogy valaki végre vegyen el meg csináljon fel, tök mindegy mekkora balhere. Ez az elképzelés nagyon szép és jó, kb 1-2 évig. Aztán amikor rájön, hogy egy ilyen tejbetök semmit nem tud kezdeni a gyerekkel, sose fog tudni segíteni vagy bármit elintézni a gyerekkel kapcsolatban akkor jön a panaszkodás.

Tényleg nem tudom elképzelni, hogy hogy gondolhatja bárki akinek két számjegyű az IQ-ja, hogy egy ilyen szerencsecsomag aki egy kiló kenyeret nem tud venni majd jó apa lesz. Nem tudom miért kell tönkretenni csóri gyerek életét azzal, hogy egy ilyen kapcsolatba vállal valaki gyereket.

Azt pláne nem tudom én sem elképzelni, hogy egy ilyen pali hogy lehet férfias bárkinek a szemében. 1 hónap alatt megundorodsz tőle hát még több éves tutujgatás után...

Én úgy gondolom, hogy az ilyen egye meg amit főzött. Tényleg elképesztőek ezek a "miért nem segít a párom?" kérdések. Mikor kiderül, hogy amúgy sose segített semmit, nem is volt vele szemben ez elvárás, de mégis a naív nőcike meg van lepődve, hogy a gyerek körül se segít semmit. Főleg amikor meg vannak róla győződve, hogy hát márpedig az ő párjuk nem volt ilyen. Aztán kiderül, hogy mégis egy nagy gyerek volt már akkor is amikor összejöttek. De nyilván fontosabb volt, hogy végre legyen valaki aki elveszi feleségül meg lehet mutogatni kifele a tökéletes kapcsolatot...

2020. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
89%

Hát... én ismerek néhány ilyen párt, mind 18-25 évesen jöttek össze, most meg 50 környékén járnak. Az a korosztály nagyrészt meg hajlamos belenyugodni, ahogy elnézem.

"életképtelen, DE legalább nem alkoholista..."

"nem csinál házimunkát, DE legalább nem ver..."

Stb. Sok ilyet hallok.

Igazából abban a generációban szerintem még mindig sok nőbe bele lett verve kiskorában, hogy otthon ku$$oljon és szolgálja ki az urát.

Az meg értelemszerűen nem elvárható, hogy ezt élvezze is.

2020. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22 vagyok

Annyit tennék hozzá, hogy egy panasz miatt még nem feltétlenül kell úgy elképzelni, hogy az egy rossz kapcsolat.

Én is volt már, hogy valakinek meséltem, hogy a párom nem igazán tud ruhákat hajtogatni (legalábbis nem szépen), és sokszor felejti itthon a holmiját.

Na és? :D

Ezek engem nem zavarnak komolyabban, emellett millió dologban nagyon jó és nem kívánnék helyette mást. Ettől függetlenül nem tudom, lehet hogy épp a buszon melletted állva mesélem ezeket valakinek és te annyit hallasz a számból, hogy "panaszkodok" a páromra, de attól még hogy valaki kiejt 1-2 negatív dolgot a száján, még messze nem biztos, hogy bajok vannak a párjával vagy a kapcsolatukkal.

2020. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!