Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézhetnek ki azok a férfiak akik itt panaszkodnak, hogy nem jut nekik nő, mert rondák?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 01:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Írj rájuk, cserélj képet és megtudod 😂
2019. nov. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Ezen én is sokat gondolkodtam már. Volt néhány kérdés itt, ahol küldött az illető képet magáról... Szinte biztos vagyok benne, hogy nem csak az ő esetükben igaz, hogy sokkal inkább a viselkedésük meg a mentalitásuk visszataszító. Én ezekben az emberekben semmi rondát nem láttam. Átlagos vagy kifejezetten jóképű férfiak, rettenetes önértékelési gondokkal, amikre mondhat az ember bármit, megmagyarázzák, hogy ők rondák, én meg hazudok... Anyátokat akkor.
2019. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

Tudok normálisan beszélgetni egyébként, tök jól elbeszélgettem egyszer-egyszer egy lánnyal, de barátságnál többet sosem tudnának elképzelni velem. Tény, unalmas az életem. Hiszen nem nagyon csinálok semmi érdemlegeset, de ha nem is vonz, mit kezdjek vele. Nem voltam végig egy rinya gép, de mikor már végig jött, hogy nem, nem, sajnálom, de nem tetszel, sajnálom de nem vagy az esetem, és folyton csak ez jött, nagyon hisztis lettem, ezt elismerem.

Volt, hogy azzal fordult hozzám a csaj, hogy ezt komolyan gondoltad te ocsmányság? A képes 57%-os vagyok.

2019. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni.
2019. nov. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem minden ember egyforma, és nem minden ember kezeli a beszólásokat egyformán. Saját hibám persze, de mindig magamra vettem az ilyesmit. És a csalódás, akár hiszitek, akár nem, rombolja az emberi mentalitást. Az enyémet eléggé lerombolta.

Ez nagyjából ugyan az, mint az a helyzet, ha egy ember túl sokat tölt depressziós embertársával, őt is lehúzza egy idő után lelkileg. Így az ember életkedve is kb ugyan így megy el az ismerkedéstől, ha semmilyen formában nem kap pozitív vissza jelzést. Szintén előző voltam.

2019. nov. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

3#Nem akarok neked rosszat és nem rosszból mondom,kezdj el kicsit sportolni,futás,test edzés Stb..

Hajrá.

Nekem is el kell kezdeni, nem leszek Arnold Schwarzenegger de legalább lesz rajta egy kis izom.

Hajrá és kitartás.

2019. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
57 %, akkor mondok neked némi pozitívat hátha feldobja a Megnéztem a képet. Kicsit vékonyabb testalkatú vagy ezen érdemes dolgozni de az arcoddal szerintem semmi baj. Legalábbis így kép alapján. Ezt teljesen komolyan mondom, nem trollkodok.
2019. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, a külsőddel semmi baj, viszont a testbeszéded (testtartásod) és az arckifejezésed nagyon problémás. Ez a kettő az, ami tönkreteszi az egyébként nem annyira rossz összképet. Ezeken viszont tudnál változtatni. Csak biztatásként írtam.
2019. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor kezdj el valamit sportolni, olyan mozgásformát, ami úgy érzed, hogy közel áll hozzád, vagy pedig kezdj el edzőterembe járni (a hátad edzésére szerintem fordíts külön figyelmet, persze kezdetben edző segítségével, nehogy sérülés legyen belőle), és a fejedben sem ártana rendet rakni. Vagy keress valami módszert, amivel elkezdesz megszabadulni a korábbi traumá(i)d nyomaitól, vagy menjél el mentálhigiénés szakemberhez, aki segít elkezdeni az énképed átalakítását.
2019. nov. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Elég durva gerincferdülésem van. A testtartásom ezért sem a legjobb. Legutoljára kézbesítőként dolgoztam a Magyar Postánál és 20 kg-nál nem emelhettem többet. Legalább is ezt mondták.


Kiskoromtól kezdve ilyen vékony testalkatú voltam. Bevallom, rohadt válogatós vagyok ételek terén, és egyszerűen csomó hús, belsőségek vannak, amiket nem eszem meg. Egészen 28 éves koromig 65 kg-nál nem mentem fentebb súlyban. Viszont most már voltam 86 is. Most durván 80 kg körül vagyok.

Mivel eléggé a számítógép, a játékok azok amik érdekeltek, a sportok sohasem vonzottak. Így hogy senki rám nem nézett, még inkább nem volt rá motivációm. Próbáltam volna már elkezdeni, de nem tudtam rá venni magam végül. Vagy is elkezdtem, de hamar fel is adtam.

Mosolygás terén, meg nem vagyok mosolygós. Minden nap egy kínszenvedés volt. És amúgy is, nekem nem olyan a fogsorom ami illene egymáshoz. A felső kintebb van, az alsó bentebb. Nem hordtam fogszabályzót soha, de ahogy mondom, nem is lenne jó, mert nem passzolnak egymáshoz és full réses lenne az egész. Szokott jó kedvem lenni, de a vigyorgás nem az én műfajom, max mosolygok, még ha bugyután is.


Meg így hogy eddig semmi nem jött össze, megint nincs motivációm. Az egészségem romlott, csomó bajom van. Az életet egyedül leélni meg nem akarom. Viszont köszönöm a kedves szavakat, de kicsit bánt, hogy aki azokat írta, se jönne velem össze soha. Még ha változnék sem. :(

2019. nov. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!