Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézhetnek ki azok a férfiak akik itt panaszkodnak, hogy nem jut nekik nő, mert rondák?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 01:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem gondoltam, hogy csak az ocsmány külsőm akadály. Tudom, hogy a belsőm is sz*r. Egyébként részben a külsőm az ami miatt leépültem.

30F

2019. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
94%
Mutatnék képet magamról, ha tudnám, hogy nem élsz vissza vele, és egyből megértenél. A teljesség igénye nélkül: 170 cm alacsony vagyok, kopaszodom, a fejem hatalmas és kerek, a szemem karikás és beesett, ráadásul az egyik kb. 1 centivel feljebb van, mint a másik; az orrom görbe, a hátam szintén, nem vagyok izmos, szőrös a felsőtestem.
2019. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%
Rondak? Ha azon is, az a legkisebb bajuk.
2019. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

3-as voltam, csak letörölték a képes hozzászólásomat. Bár nem értem akkor a többiekét miért nem. Na mindegy.

Megmondtam, én csak társ-keresőzni tudnék max.

Személyesen soha nem tudnék oda menni senkihez sem. Ez van, így nőttem fel, nem érezném úgy, hogy bárki is igazán illene hozzám. Lehet nem is kellene ezzel foglalkoznom, mert felesleges. Már mint inkább én nem illek senkihez. Kevesebbnek tartom magam.

Társkeresőn meg le írtam mi van, vissza se írnak, vagy ha vissza írnak, "bocs, de nem vagy az esetem". Vagy "csúnya vagy". Ha utcán kint vagyok, látok társaságokat, ott se látok egy csajt se olyan, vagy hasonló pasival mint én.

Én már amúgy is feladtam a reményt. Lassan 5 éve. Csak tengődök, tudnám minek élek :(

2019. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%
Engem inkább az érdekelne, hogy akik írják, hogy csak próbálkozni kell azok hogy néznek ki. Meg a nők akik ezt írják, ők se jönnének össze azzal akinek írják.
2019. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
100%-ig osztom 20-as véleményét.
2019. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem gyakran nem is a külső a fő problémájuk, hanem a viselkedésük a férfiatlan és taszító, mert kinézetre hoznák az alsó középkategóriát, vagy akár ki is kupálhatnák magukat.

De pl. a múltkor villamosra vártam. Állt a megállóban egy fiatal csávó az anyjával. A srác első blikkre teljesen átlagos volt, nem ragyás vagy túlsúlyos, semmi pattanásos pofa vagy zsírtoka... de az a behódoló, férfiatlan attitűd, amit sugárzott, borzalmas volt. Az anyja kb. egypercenként megigazgatta a csávó kabátjának gallérját, totál úgy bánt a fiával, mintha az valami csecsemő lenne, a csávó meg hagyta.

2019. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
22: A szőrös felsőtest előny. Nekem pont a szőrtelen felsőtestem miatt vágtak a fejemhez 26 évesen olyat, hogy "nem baj, majd férfiasodsz" és hasonlók.
2019. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azért azt el kell ismerni, hogy előfordul olyan pali, akivel csúf játékot űzött a sors. A minap mentem vért adni, s amíg a soromra vártam, egy másik ablaknál szólították a betegeket az eredményért. Volt egy férfi, akihez képest Quasimodo egy szépségszalon emblematikus figurája lehetett volna. Na, az, tuti, hogy életében nem érintett nőt. De az ilyen tényleg nagyon ritka, nekem 60 év alatt ő volt az első, akit láttam.
2020. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!