Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek így 30-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek így 30-35 évesen mik a kilátásaitok a jövőre? Meddig lehet 20-as csajokat fűzni?

Figyelt kérdés

Ha ránézek a korosztályomra akkor a kilátások nem túl jók, enyhén kifejezve. Úgy látom, hogy a legtöbb férfi rabszolgaként végzi egy elhízott disznó mellett valami nyivákoló kisgyerekkel, akit neki kell eltartania.

Engem nagyon kiábrándít ez az életkép, ebben a korban a nők nagyon sokat csúnyulnak, akkor is ha nincs gyerek, de ha van akkor meg pláne. Úgy gondolom, nem ezért küzdöttem egész életembe, nem ezért végeztem el az egyetemet, váltam önálló férfivá, építettem az életemet hogy így végezzem. Úgy érzem ennél jóval többet érdemlek.

Mennyi ideig lehet a 20-25 éves, max 28 éves csajokat fűzni, és tojni az "élet elvárásaira"? Nekem ez a család meg idősödő, kövér nő téma nem jön be. Sokkal inkább a fiatalos élet.


2020. máj. 1. 00:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
George Clooney jóképű, miliárdos, mégis 42 éves felesége van.
2020. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"George Clooney 60 felé jár, és kevés fiatal nő utasítaná vissza"


"Aha, és fényévekre van az átlag magyar 60 éves bácsiktól."


Nem azért mondom, de George Clooney nem egy nagy szám a valóságban, a filmeken beállítják, de amúgy elég majomképű. A magyar férfiak külsőre a legvonzóbbak a világon, és akik nem melósok azok jól is tartják magukat, a nőkkel ellentétben...

2020. máj. 1. 02:11
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

"A magyar férfiak külsőre a legvonzóbbak a világon"


Ezt mikor álmodtad? Az olasz, spanyol, skandináv pasik sokkal vonzóbbak. Ráadásul az átlag magyar pasi 40 évesen kopaszodó, pocakos, nulla stílussal.

2020. máj. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

"Valami nyivákoló kisgyerekkel, akit neki kell eltartania."

Mármint a saját gyerekét? A te apád is ezt gondolta rólad?

Valami elképesztően xar kép él benned a családról.

Amúgy meg te vagy az élő bizonyíték, hogy az a pasas, akik 30+ a fiatal csibéket kergeti, az maga is megrekedt agyilag a tini korban.


A kérdésre is válaszolva: Azt mi honnan tudjuk, hogy te meddig tudsz csibézni? 25 évesen átlag hány nőt tudtál felszedni egy év alatt? Vagy eddig összesen hány csajod volt?

Aki 25 évesen sikeres, minden hétvégén más kiscsajjal hetyeg, annak nem lesz gond 35 évesen se. Aki meg örült, ha szökőévente egy numera összejött, az 35 felett nyugodtan elkapálhatja magát.

Vagy ott a mentő tétel lúzereknek: bármilyen korban felhívhatsz egy prostit. Amíg ki tudod fizetni, addig olyat választasz, amilyet akarsz.

2020. máj. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%

Szánalmas amit művelsz!

Kiírod ide minden héten, hogy a magyar férfiak milyen szépek, a magyar nők meg milyen csúnyák.

Ebben élet ki a frusztrációd?

Keress magadnak akkor külföldit, annál biztos "jó" leszel!

Ja, és te baromira nem váltál férfivá!

2020. máj. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
46%

Feleségem 30 múlt januárban... Sem ő, sem a korabeli nő ismerősök nem az általad leírt minta. Nem akarunk gyereket, edzünk (a többi nő is sportol, legalább kocog). Keresnek annyit a tudásukkal, hogy ne lehessen 500-as fizuval megvesztegetni őket lol.

Nem a szakmunkások között kellene ismerkedni. A legtöbb magasan iskolázott nő tudatos az életvitelében és a gyerekvállalásban is (ne a másodéves alapszakosokra gondolj, hanem azokra, akik legalább egy képzést el is végeztek és eljutottak elég magas szintre a szakmájukban). Nem rombolja le magát fölöslegesen.

2020. máj. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

Nálam egyből kizáró ok, ha azt érzem, hogy egy 30 körüli pasi csak azért fűzöget, mert mindegy ki, csak minél fiatalabb legyen. (Sajnos?) hiába vagyok 22, a 158 cm magasságom miatt tininek néznek. Rengeteg esetben csak azért akart valaki felszedni, mert neki csak az fontos, hogy minél fiatalabb csajt tudjon megrántani. Rendesen lehet rajtuk látni, mikor megmondom, hogy 22 éves vagyok, hogy csalódnak. Jaj, azt hittem fiatalabb vagy! Akkor maradjunk inkább barátok. És ez így frankón átsuhan az arcán. Egy 30, vagy akár 40 éves embernek.

Nekem egyébként bejön a 30-35 körüli korosztály. De a fenti ok miatt inkább nem ismerkedek. Nőként is előfordul, hogy a sok csalódás és rossz tapasztalat után másképp nézel az egész férfi nemre.

Most válaszolnék mindenkinek, aki privátot akart írni: nem, nem küldök képet a tinis testemről, nem, nem randizok veled csak azért, mert tininek nézek ki, és téged nem zavar, ha 22 vagyok. Majd randizgatok 30 felett, hátha akkor végre nem csak a pedók találnak meg. És köszi, van már macskám.

2020. máj. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar férfiak külsőre a legvonzóbbak a világon"


Melyik világon! Amit almodtal?


GC-nek sem lenne 17 evvel fiatalabb neje, ha nem lenne gazdag és világsztár .

2020. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
GC se így nézne ki ennyi idősen, ha nem lenne gazdag világsztár. 😉
2020. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, csak nekem jön le az ilyen kérdésekből, hogy a kérdezőnek semmilyen nő nem jut, nemhogy 20 éves bombázók?
2020. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!