Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés 40-hez közel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 39 éves nő vagyok, tavaly lett vége egy 15 éves kapcsolatomnak, most itt vagyok egyedül, új életet kezdve, és próbálom kitalálni, hogyan lehetne társat keresni ebben a korban, úgy, hogy ez a korosztály általában foglalt, majdnem mindenki házas. A Tinder, Badoo és társai alkalmazásokat még nem próbáltam, pici ellenérzésem is van velük, azt gyanítom, nem az én korosztályomnak szól - lehet, hogy tévedek. Most a vírus idején nyilván nem megoldható a szórakozóhely, ilyesmi, bár egyébként sem vagyok egy nagy bulizós, barátokkal is inkább kirándulni, utazgatni szoktunk, de szívesen vagyok otthon is, könyvekkel/filmekkel. Budapesten élek, normális munkahellyel, rendezett körülményekkel, átlagos élettel. Tudom, nem hangzik túl izgalmasan, de én ilyen vagyok, és párkapcsolatban is ilyet keresek.

Mit tanácsoltok, ilyen paraméterekkel hogyan, hol érdemes elkezdeni a társkeresést?

Köszönöm a normális válaszokat!


2020. ápr. 24. 13:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20-as mondanivalójával egyetértek. Sajnos. Amikor a lányomat várom az iskola előtt, a magam 182/86-os adottságaimmal kisgyereknek érezném az anyukák többsége mellett.
2020. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

@21: szinte centire/kilóra teljesen azonos testfelépítésünk van, és ugyanez a tapasztalat. Amikor vastagabb a karja, mint nekem (pedig nem vagyok girhes), amikor nehezebb nálam, akkor nehéz arra gondolni, hogy "hűűű de szexi".


Mellette viszont olyan "szépen" tudnak beszélni arról, hogy az igazi nő az ilyen, és az igazi férfi az nem csontokkal játszik... Pedig, ha fele annyi enerigát fektetnének a mozgásba/étkezésbe, mint amit abba fektetnek, hogy a világot győzködjék, hogy ők az egészséges nők, akkor mindenki boldog lenne.

2020. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az a helyzet, hogy jelenleg nem okozna gondot az ismerkedés. Sőt, érezhetően jobb a megítélésem 40-esként, mint amikor 20 éves voltam. Mondom tovább. Későn érő típus voltam, fiatalon megszenvedtem az ismerkedést. Most meg fordult a kocka. Volt rá példa, hogy huszonéves lányok bepróbálkoztak. Azok a nők meg akik régen "kinevettek", azok mára meg szó szerint megöregedett, megcsúnyult emberekké váltak. Lám, így lesznek az utolsókból elsők. Visszatérve a negyvenes korosztályra. Könnyű ráfogni a korra, a hormonokra, a gyerekre a dolgokat. Sajnos sokszor látom, hogy egy bevásárlás kaja szempontjából mi is náluk. 95%-ban élelmiszeripari hulladék. Mégis mitől lennének szexi és kívánatos nők? Én komolyan mondom azon is csodálkozom, hogy ki képes lefeküdni velük?! Most nem szemétkedésből írom ezt! A tetoválás hegyek meg csak rontanak az összképen, sőt, inkább az egész átmegy proliba. Miért nem tudnak odafigyelni magukra? Persze ezeket ők is tudják, és a nagy pofával akarják ellensúlyozni ezt az egészet. Az anyatigrisek, akik széttépnek bárkit, akik eléjük kerül. Na, ez meg a hab a tortán. Az anti-nőiesség kimaxolva ezennel.


Szóval miért hatalom egy szép női test 40 felett? Miért ostromolja az ilyeneket egy hadseregnyi férfi? Miért tartják arany kalitkába az ilyen nőket? Mert pontosan azt váltanak ki egy férfiből, amit ki kell, amitől a férfiak megbolondulnak.


Miért van annyi félrelépés? Na miért? Na miért jó a nőknek az, hogy tudják mi az igazság, mégis hazudnak maguknak? Na miért akarják ellensúlyozni mindezt azzal, hogy felvesznek férfias tulajdonságokat?


Viszont ezennel elnézést kérek azoktól a nőktől, akik nem ismertek magukra.

2020. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"... így leírva nem tűnök főnyereménynek"

Abból, ahogyan a kérdést kifejtetted, amit leírtál magadról és amennyire tisztán látod a helyzeted, már szimpatikusabbnak tűnsz az átlagnál. Sőt, paradox módon éppen az "átlagos, rendezett, nem túl izgalmas" életed az, ami kiemel az itteni átlagból. Hidd el, az ilyet rengetegen pozitívan értékeljük.:)


39/F

2020. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Fordult a világ. 17 évvel fiatalabb nő írt rám társkeresőn. Összebútorozás nélküli kapcsolatokat szoktam keresni, amit nem titkolok. Pár éve többségében húzták a nózijukat erre a nők. Mostanában többnyire bólintanak. A felkínálkozó korosztály pedig nem öregszik.
2020. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25-ös. Ennyi! Amekkora hatalommal és előnnyel éli egy nő az életét 16-35 éves kora között, az az után az enyészetté válik. A férfia akiknek van eszük és jól csinálják, 35 felett császárok lehetnek. Nekem amekkora szenvedések voltak a 20-es éveim, ma annyira élvezem az életem. 40+
2020. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!