Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés 40-hez közel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 39 éves nő vagyok, tavaly lett vége egy 15 éves kapcsolatomnak, most itt vagyok egyedül, új életet kezdve, és próbálom kitalálni, hogyan lehetne társat keresni ebben a korban, úgy, hogy ez a korosztály általában foglalt, majdnem mindenki házas. A Tinder, Badoo és társai alkalmazásokat még nem próbáltam, pici ellenérzésem is van velük, azt gyanítom, nem az én korosztályomnak szól - lehet, hogy tévedek. Most a vírus idején nyilván nem megoldható a szórakozóhely, ilyesmi, bár egyébként sem vagyok egy nagy bulizós, barátokkal is inkább kirándulni, utazgatni szoktunk, de szívesen vagyok otthon is, könyvekkel/filmekkel. Budapesten élek, normális munkahellyel, rendezett körülményekkel, átlagos élettel. Tudom, nem hangzik túl izgalmasan, de én ilyen vagyok, és párkapcsolatban is ilyet keresek.

Mit tanácsoltok, ilyen paraméterekkel hogyan, hol érdemes elkezdeni a társkeresést?

Köszönöm a normális válaszokat!


2020. ápr. 24. 13:54
1 2 3
 1/26 MolotovPunk ***** válasza:
54%
Szerintem nőként bárhol tudsz ismerkedni.Interneten is.Sok 30-40-es szingli férfi van manapság.Sokaknak ebben a korban megy tönkre a kapcsolata,vagy házassága.
2020. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Először is: Ez az oldalon jó ideje a legnormálisabban megfogalmazott kérdés. Szóval, az már szerintem sokaknál egy plusz pont, hogy értelmesebb vagy, mint az átlag. Másrészt, így talán kicsit nehezebb is lesz, mert érthető módon lesz pár igényed.

Szerintem próbálj társaságokba járni. Nem tudom, hogy milyen az ismerősi köröd, de ha vége a vírusnak, akkor elmehettek pár programra és hátha hoz 1-1 ember újakat is. Ha a könyvek és filmek érdekelnek, akkor szóba jöhetnek könyves események, művészmozik is. Oda sokan egyedül mennek és könnyű nyitni.

A netes dolog pedig rajtad áll. Az alkalmazásokra főleg a fiatalok ugrottak rá, de szerintem belehet állítani rajtuk a keresett korosztályt is.

Nem tudom, hogy nálad mennyire számít a kor, de szerintem nyugodtan mehetsz a saját korod alá is jó pár évvel.

2020. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Ne gondold hogy a korosztályod annyira foglalt lenne! Rengeteg normális értékrenddel bíró férfi van az árnyékban, és a helyedben elkerülném a rivaldafényes színpadot. Olyan helyen kell keresni, ami nem a társkeresésről szól. Ez csak egy jó tanács.
2020. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Én is ugyanezzel a problémával küzdök. TAvaly ért véget a 16 éves kapcsolatom, ráadásul el is költöztem abból a városból Budapestre. Itt szinte nem ismerek senkit, csak a munkatársaimat. Most szórakozni sem tudok menni, így a neten próbálok meg ismerkedni. De ott is nehéz, mert vagy nagyon fiatalok találnak meg, vagy házasok, akik csak szexkapcsolatot akarnak. Nem szeretnék még nagyon komoly kapcsolatot (összeköltözés), de azért hiányzik egy férfi az életemből. Nem tudom, hogy ők hol ismerkednek, milyen oldalakon, de majd lassan én is körülnézek, milyen lehetőségek vannak.
2020. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

Én is hasonló helyzetben vagyok, igaz 33 évesen. Szintén nem próbáltam a netes társkeresést, egyelőre még várok ezzel.

Ha majd visszaáll az élet a normális kerékvágásba, próbálj meg minél több helyre eljárni a barátaiddal, kollégáiddal. Több barátnőm is úgy talált párt, hogy elmentek valahova barátokkal, ott összefutottak egy másik társasággal és köztük volt olyan, aki szimpatikus volt neki, illetve kölcsönösen egymásnak.


Ezen kívül pedig még a sportolást ajánlom. Önmagában is sok előnye van, feltölti a testet-lelket és hátha itt futsz bele valakibe.


33N

2020. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


#1 ezt sokan mondják, mármint, hogy nőként könnyebb ismerkedni, én ezt még nem tapasztalom, de remélem igazad lesz :)


#2 köszönöm :) az ismerősök közül, barátoknál nincs senki, aki egyedülálló, ezért egy picit nehezebb a helyzet, ha együtt megyünk valahová, az általában kisebb városlátogatás, bortúra, ilyesmi, de a könyves események, művészmozik ötleted nagyon jó, ezt ki fogom próbálni :) korban inkább maradnék a velem egyidős, vagy idősebb férfiaknál, valahogy mindig úgy éreztem, hogy a nálam idősebbekkel jövök ki jobban, de meglátjuk :)


#3 jó tanács, amúgy sem vagyok "színpadi szereplő", inkább visszahúzódó típus vagyok, kicsit idegenkedem is a társkereséstől, elszoktam tőle, félek újra belevágni... de muszáj nyitnom, ha nem akarok egyedül maradni :)


#4 igen, én is ettől tartok, hogy rossz/negatív tapasztalataim lennének online, és elmenne tőle a kedvem... ha találsz valami jó megoldást, ne felejtsd el megosztani velem :D

2020. ápr. 24. 14:34
 7/26 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm, igen, ha végre elmúlik ez a vírushelyzet, több esély lesz, ha ki lehet mozdulni a 4 fal közül :)
2020. ápr. 24. 14:35
 8/26 anonim ***** válasza:
10%

Semmi félnivalód nincs.


Csak az elmúlt hétben magyarázták el nekem itt a nők, hogy 40 évesen vannak a toppon, minden férfi rájuk vágyik, hogy simán 35 alatti férviel randiznak csak, mert megkaphatják, és nem kell nekik a "vénember", hogy nem igaz, hogy 40 felett nehezebb egy nőnek párt találni, vagy lejebb kellene adni bármilyen igényt, és jobb csajok bármelyik fiatal nőnél.



Szóval ezt figyelembe véve, nyugodtan dőlj csak hátra, az itteni nők szerint egy negyvenes nő nem kifut az időből, hanem maga a főnyeremény :)

2020. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Nincs valami társkereső elváltaknak?

Én is el fogok válni valószínű 1-2 éven belül és én már beletörődtem, hogy vagy szerető legyek vagy kisfiúkkal kezdek, akiknek szintén csak szexre fogok kelleni és nem is az én világom a fiatalabb férfiak. 4-5 év mínusz beleférne, de 40 körüli vagyok, a 35-ös korosztály is nős.

Jó lenne egy elváltaknak szóló társkereső. Nem azért, eszem ágában sincs újra férjhez menni, vagy bárkivel is összebútorozni, sőt, komoly elköteleződésre se vágyok még igazán, de nem az volt az életcélom, hogy házas pasikkal titokban szexeljek.

2020. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát én felmennék a helyedben valamelyik nagyobb társkeresőre, vagy többre is és ott próbálkoznék.
2020. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!