Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés 40-hez közel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 39 éves nő vagyok, tavaly lett vége egy 15 éves kapcsolatomnak, most itt vagyok egyedül, új életet kezdve, és próbálom kitalálni, hogyan lehetne társat keresni ebben a korban, úgy, hogy ez a korosztály általában foglalt, majdnem mindenki házas. A Tinder, Badoo és társai alkalmazásokat még nem próbáltam, pici ellenérzésem is van velük, azt gyanítom, nem az én korosztályomnak szól - lehet, hogy tévedek. Most a vírus idején nyilván nem megoldható a szórakozóhely, ilyesmi, bár egyébként sem vagyok egy nagy bulizós, barátokkal is inkább kirándulni, utazgatni szoktunk, de szívesen vagyok otthon is, könyvekkel/filmekkel. Budapesten élek, normális munkahellyel, rendezett körülményekkel, átlagos élettel. Tudom, nem hangzik túl izgalmasan, de én ilyen vagyok, és párkapcsolatban is ilyet keresek.

Mit tanácsoltok, ilyen paraméterekkel hogyan, hol érdemes elkezdeni a társkeresést?

Köszönöm a normális válaszokat!


2020. ápr. 24. 13:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Pl.

Írhatsz nekem.


Pl.

Tinder megoldhatja a napi szexuális igényeidet.

Pl.

Felregisztrálsz a randivonalra vagy más fizetős társkeresőre. Nem vársz 111 évet, hogy rádtaláljon a herceg a fehér mercedeszével, hanem beállítod a szűrőfeltételeidet és ráírsz a 2000 kiszemelt férfire.

Egy részük válaszolni fog. Ha nem akarsz PszichoFax-ra futni, akkor áldozol pénz egy pszichológusra akit bevonsz a projektbe, hátha jobb emberismerettel rendelkezik.

Ötvenes F.

2020. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Sokan javasolták, hogy kezdj jóval fiatatalabbakkal.

Rövid távra gyönyörű élményeket szerezhetsz.

Hosszabb távon? Fordult az ország kereke.

Sokan elköltöztek az országból, ezek többsége férfi.

Német statisztikák szerint a Magyarországról elvándoroltak 2/3-a férfi.

Ezt projektálva 500 ezer kivándorlóra a 20-60 éves korosztályra, a 40 ezres férfitöbblet 100 ezres nőtöbletté változik.

2020. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem regisztrálj bátran netes társkeresőre (mondom én, aki leszedte magát :D). Pont a mostani helyzetben morzsolódnak le azok akik komolytalanok, lehet beszélgetni, írni, videón beszélgetni, megismerni a másikat. Laza tempóban. :)


Mindenféleképpen emeld ki azt, hogy komoly kapcsolatot keresel majd az adatlapodon! :)


Üdv és sok sikert!

2020. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ha vége a vírus mizériának, végre kitárul a világ, legalábbis ami a személyes ismerkedést illeti :) Addig lehet, hogy megpróbálkozom online, bár tartok tőle egy picit, de ki tudja... megfogadom a tanácsokat :) Kicsit attól félek, ha mindent őszintén leírok az adatlapomra, a kutya se fog rámnézni :D (komoly kapcsolatot szeretnék, gyerek nem lehet nekem, nem vagyok bulizós típus, és elég introvertált is vagyok - így leírva nem tűnök főnyereménynek)
2020. ápr. 24. 16:18
 15/26 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerezz be egy macskát az unalmas estékre, de azért nincs veszve minden, a társkeresőn biztos találsz valakit.
2020. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
14%
Vénasszonyként mit akarsz? Lassan már unokázni kellene pár éven belül.
2020. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Társkereső elváltaknak? Kb. 5 perc alatt tele lenne fizetősökkel, "válófélben" levőkkel, szoknyapecérekkel, milf megszállottakkal, szexőrültekkel. A net mára sajnos már tömény hazugság és délibáb. Nem tudom ki emlékszik még a 2000-es évek elejére, közepére. Na azok voltak azok az idők, amikor a netes társkeresés az aranykorát élte. Ami ma megy, az tömény hányinger, beleértve az alkalmazásokat is.
2020. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy olvasgatom az oldalon a férfifelhozatal hozzászólásait legjobban egy cicával jársz.

Ötvenes F

2020. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen kívül pedig még a sportolást ajánlom. "


Aktívan spotoló 40-es férfiként annyit mondhatok, hogy LOL!



A 40-es nők többsége nehezebb nálam, és az utolsó sport élményeiket a középiskolában szedték össze.

2020. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!