Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa ha nem szégyellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa ha nem szégyellem hogy nem tetszem a nőknek?

Figyelt kérdés

Sokan furcsán néznek rám hogy nem találok ki sztorikat, elmondom az igazat. Pl ha visszautasít egy nő és rákérdez valaki akkor megmondom, hogy azt mondta: nem jövök be neki. Ha baráti társaságban is mondják hogy “mikor fogunk téged már nővel látni? Jó lenne ha már egyszer hoznál magaddal valakit” akkor is megmondom, hogy szivesen hoznék én, ha egyszer igent mondana valaki a randi meghívásra.

Más ismerőseim akik így vannak mint én, történetekkel leplezik a dolgot. Azt hazudják hogy mondjuk akivel láttuk munkatársnőt, azzal volt már ez az, aztán semmi sem igaz belőle. Vagy vogy ennyi annyi nővel voltak, most is randira fognak menni. Én nem hazudok mert szerintem nagyon szánalmas.

Főleg az zavar hogy a csaj barátok mindig szánakozva néznek rá meg hülyeségekre beszélnek rá. Múltkor is az egyik rábeszélt hogy hívjam el a munkatársnőjét randira, majd a meghíváskor azt mondta a csaj, hogy ne haragudjak de őszintén megmondja hogy nem vagyok az esete és nem tudna rám férfiként nézni. Nem értem miért kellett rábeszélnie. Vagy múlt nyáron elhívtak esküvőre engem és egy lányt mint két szinglit és egymáshoz ültettek minket, majd a csaj megkért, hogy adjam oda a szobámat, mert tetszik neki az egyik jelenlévő srác (aki a barátnőjével volt jelen). A barátaim másnap meg kérdezgették hogy járunk e már? Engem max szárnysegédnek használnak a nők vagy kihasználnak.

Ha én elfogadtam már ezt és nem szégyellem akkor más átlagos külsejű embereket miért zavar? Az átlagos ember nem érzi hogy a szép emberek mennyire vannak tőle? És egy ronda mennyivel alatta? Hogy egy átlagos nőre simán rámennek a 9-10-es pasik is a szex miatt?


2020. ápr. 21. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Tehát kicsit olyan hatást keltesz, mint aki belenyugszik, leírja magát.


- Sajnos ha nem tud mit csinálni, akkor nem tud. Nem tud eszet vagy vonzalmat adni a nőknek, hogy járjanak vele



Ugyanezt váltja ki, ha van diplomád, beadod 100 helyre az önéletrajzodat, nem hívnak vissza sehonnan és utána elmész inkább közmunkásnak és májkrémes zsömlén vegetálsz.


Az már megint nem az ő hibája, hogy ha nem veszik fel sehová, ha ő amúgy mindent megtett érte.

2020. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert a macsót akkor is kell játszani ha nem vagy az, a többség szerint... De a helyedben viccesen adnám elő, úgy mint akit nem bánt és akkor legalább nem néznének szánalmasnak. Az önironia jó humor, de ebben az esetben én sem tudok viccelődni az a baj, megértelek valahol. Amiert mások hazudnak az azért van, mert nem akarnak a hierarchia aljára kerülni, márpedig egy ember akit nem értékel a másik nem, az odakerül, nem vesznek férfi számba akármilyen ferfias vagy, ha nem vagy sikeres. Inkább kamuznak, de az ismerősök egy időutan a háta mögött kinevetik... Még rosszabb.
2020. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten szimpatikus!
2020. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!