Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó a szenvedés a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a szenvedés a nőknek?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy nő munkatársam, aki a szó szoros értelmében reggeltől estig ott van a munkahelyen(8:30-18:00-ig kb), és ezt úgy képzeljétek el, hogy mindennap, valamikor még hétvégén is. A Facebookon megnéztem, az illető hölgy nincs egyedül, kapcsolatban él a face tanúlsága szerint, de azért el lehet képzelni, hogy a drágalátós "párja" milyen hátteret biztosit neki, ha a barátnőjének egész nap gürcölnie kell a munkahelyen. Még azt is el tudom képzelni, hogy a pasija nem is dolgozik... Nem csak ez az egyedüli eset van, nagyon sok olyat hallani, amikor a nő szó szerint csak szenved a "párja" mellett, a párja csicskáztatja, kihasználja, a nő mégsem hagyja el. Azon nők, akik ilyen "férfiakkal" évek óta együtt vannak, mit esznek az ilyen férfiakon? Most komolyan kérdezem. Mennyi magányos férfi van, aki két kezét összetenné egy barátnőért, és a nők mégis ilyenek mellett tartanak ki olykor több tiz évig is... Miért van ez? Tisztelet a kivételnek, még mielőtt általánositással gyanúsitanának.

2017. márc. 27. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Jaj szegény nő teljes állásban dolgozik. Micsoda embertelenség... blabla. Most komolyan ennyire elítélendő, ha egy kapcsolatban egyenlőség van és mindkét fél dolgozik, hogy közös jövőt tudjanak építeni? Haver (vagy barátosné) elszaladt veled a ló. Az embernek dolgoznia kell, hogy pénzhez jusson, legyen az férfi, vagy nő. Egyiknél se szép, ha mással tartja el magát.
2017. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Napi 10-11 órás meló az neked normális első?
2017. márc. 27. 19:00
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha van közben egy ebéd szünet, akkor már 9-10. És igen, normális. Én szüleim is ennyit dolgoztak világ életükben. Mindketten.
2017. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Nagyon sok ember dolgozik ennyit. Anyukámnak és apukámnak is saját vállalkozása van, apukám 10 órát dolgozik egy nap, anya pedig 12 órát. Mi ezen olyan meglepő? Nem mindenkinek elég a 8 órás irodai munka
2017. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem szenvedés. A megélhetésért dolgozni kell, ennél akár jóval többet is. Ez normális. Az én kiindulási alapom már kevésbé, de az lényegtelen.
2017. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

En sem ertem, mi a bajod ezzel. 8-10 orat dolgozom altalaban en is, igaz nem minden nap, hanem heti 5 vagy max 6 nap. A parom is dolgozik. En szetunom az agyamat ha itthon kell lennem hosszabb idore, egy 4 oras munka meg olyan keveset fizet, hogy nem eri meg a macera. Es nem szar a munkahelyem, joban vagyok a kollegakkal, a fonokokkel, szoval szivesen megyek barmikor.

A kapcsoltom ettol fuggetlenul tok jo, a parommal minden oke, de vicces, hogy egyesek mar ilyen dolgok moge is, hogy a no dolgozni jar, kepesek mindenfele elkepeszto teoriakat gyartani :DDDD

2017. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Én 8 órát dolgozom, nem is fogok többet. :D Barbárság napi 10-órát letolni, legalábbis, ha nem fizetik meg. Nyilván menekül a nő otthonról kérdező. Hogy miért szenvednek? Mert nekik még ez is jobb, mint a nagy semmi. Sajnos...
2017. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Akkor csak egy tényadat:

A bántalmazó kapcsolatokban, amikben a nő tesit és lelki bántalmazást szenved el, az esetek igen jelentős részében ún. "gazdasági erőszak" is jelen van, ami azt jelenti, hogy a férfi nem engedi dolgozni a nőt. Ezzel egyrészt elszigeteli, másrészt kiszolgáltatott helyzetbe hozza, hogy ne tudjon kilépni a kapcsolatból.

Az a nő, aki reggeltől estig a munkahelyen van, nagyon nagy valószínűséggel nem szenved a párkapcsolatában. Ha meg szenvedne, van saját jövedelme, bármikor kiléphet, nincs függő helyzetben.

Inkább azokért a nőkért aggódj, akik nem dolgoznak, ők nagyobb veszélyben vannak!

2017. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Most honnan veszed, hogy nem dolgozik a párja?

Hogy jön ide, hogy másnak milyen rossz a kapcsolata?

Milyen jogon és alapon minősíted a párját?

2017. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Aki azt mondja,hogy ez normàlis,az nem normàlis.De hàt a magyar droiddal bàrmit meg lehet csinàlni.

Én ritkàn dolgozom le a 8 óràt.Altalàban 6óra alatt végzek.De sokszor hulla fàradt vagyok igy is, plusz ha még otthon is van hàzimunka màr el is ment a nap.Sokszor elgondolkozom,hogy férne bele így az életembe egy partner is.Nos én itthon sem unatkozom.Van csalàdom,lenne itthon is tennivaló.Nőként úgy gondolom itthon lenne a helyem elsősorban.

Aztàn megy a sopànkodas,hogy sok a vàlàs,meg az elhanyagolt,neveletlen kölyök.Vajon miért? Ennyi munka mellett kizàrt a minőségi együttlét.Szerintem az a nő nem szeret a pàrjàval lenni.Akkor rohanna haza.Vagy lehet hogy a pasi is munkamàniàs.

2017. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!