Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi esik jobban: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi esik jobban: ha szépnek tartják őket vagy ha csinosnak?

Figyelt kérdés
Melyik bóknak örültök jobban? Vagy mindkettő hízelgő?

2017. márc. 21. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Talan a szepnek. Csinos lehet egy csunyacskabb lany is, ha szepen oltozik, apolt stb.

Egyebkent egyiknek se tulajdonitok nagy jelentoseget, legalabbis ha random emberektol kapom.

2017. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha eltartják őket! :D
2017. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettő jól tud esni, nem teszek különbséget.

Egyébként vallom, hogy nőnek tudnia kell elfogadnia a bókokat.

2017. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha okosnak.
2017. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Mindkettő változhat.
2017. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szepnek orulnek, csinos barmilyen no lehet, ha szepen beallitja a hajat, felvesz egy szebb/noiesebb ruhat es kicsit jobban kisminkeli magat.
2017. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Nálam a csinos a diplomatikus szép. :D

30/f

2017. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyiknek se örülök, de valószínűleg velem van a baj. Az ilyen bókokról mindig az jut eszembe, hogy aki mondja azt gondolja: Szép vagy, és ezzel az összes jó tulajdonságodat elmondtam. Dicsérőbb az: okos vagy, bátor vagy, ügyes vagy... Igaz ezt egy első találkozón nem lehet elnyomni :).
2017. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem inkább a csinos. A szépség egy adott dolog, vagy az vagyok vagy nem, nem tudom befolyásolni, nem az én érdemem. Ha csinos vagyok, az viszont az én "munkám" eredménye, tettem érte, hogy az legyek.
2017. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg a szép jelzőnek örülök jobban, mert jobban esik.

ÉS a szépségért is igenis lehet tenni( csak úgy, mint a csinosnál). :D


A csinos meg csak csinos, azt bárki elérheti ahogy írta valaki, a csúnyábbak is.


Ja, amúgy én tízen éves koromban csúnyák közé tartoztam, 18-20 között változott velem nagyot a világ.

Szóval az én lelkemnek ha azt mondják, szép vagyok, az kimondottan jól esik. :)

26N

2017. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!