Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a Tinder nevű dolog csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Tinder nevű dolog csak a nőknek lett kitalalva?

Figyelt kérdés
Eddig egy db matchem se volt,pedig jó ideje fenntvan az alkalmazás valakinek ötlet esetleg?27/F

2017. márc. 27. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld elindítani és jobbra húzni a lányokat.
2017. márc. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Minden társkeresőn csak a nőknek és a férfiak legjobban kinéző 1%-ának terem babér.
2017. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Még mindig nem küldted el, milyen képekkel csinálod! Egyszer azt írtad kinevetnélek.


Azért az 1 százalék túlzás. Én olyan 20at mondanék. Lehetne jobb is az arány.

2017. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy sokkal kevesebb nő van fent, mint férfi. A legfontosabb szerintem, hogy az jöjjön le a képeidből, hogy "izgalmas" az életed: hobbik, sport, munka.
2017. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder azért lett létrehozva, hogy valaki nagyon jól keressen rajta(d). Nem igazán érdekli őket, hogy mekkora sikereid lesznek ott, mivel amíg fizetsz addig betöltöd a kis kapitalista gépezetükben a szerepedet.


Egyébként a jobb külselyű emberek szextárskeresője leginkább, nyilván vannak kivételek is, de ne számíts sokra. Vannak akik ego növelésre használják...

Aztán persze ha vannak is matchek, elég elenyésző részük végződik sikeresen. A legtöbben nem válaszolnak, van sok kamu is egyébként mindkét oldalon. Igaz ez, nemtől függetlenül.


Én átlagos hímegyed vagyok és nem voltam hajlandó mercivel pózolós képeket, meg egzotikus nyaralsáon készült képeket feltenni csak azért, hogy bárki jobbra húzzon. Egyszerűen ezek nem reprezentálnak engem mint embert. A külsőm pedig teljesen átlagos. Amikor csináltam egy rövid ideig szinte 0 match volt.

Haverom ugyan így járt, azzal a különbséggel, hogy ő tesztelgetett és direkt elment profi fotóshoz képeket csináltatni, amivel kb 2-3 számot javított a valós külsején. Nyilván teljesen beállított az összes képe, meg drágának látszó ruhákban van, van minimális retusálás is, stb. Mindezek után már voltak matchek, de így se sok. Találkozója pedig összesen talán ha volt 3, kb 100-200 matchből azóta, amiből persze megint csak nem lett semmi.


Ha van felesleges pénzed és mindenáron fizetni akarsz érte, akkor csináld, egyébként nem sok értelmét látom.


Aztán megosztok veletek egy titkot is: A Tinder algoritmusa úgy van megírva, hogy súlyoz téged. Aki frissen regisztrált/ fizető vendég, az sokkal több embert lát a rendszerben így nagyobb esélyed, hogy találsz valakit. Viszont egy idő után a súly értéked csökken, nem tudom, hogy a matchektől vagy az általad jobbra húzott emberek mennyisége befolyásolja e ezt, vagy hogy valójában mitől függ ez, de valami miatt szépen sodródsz lefele.

2017. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt lép be a képbe a kisugárzás. Haverom jól néz ki, de közel sem modellalkat, mégis egy homályos, webcamos fotóval is rengeteg találata volt. Mások jobb külsővel, profi fotókkal sem sikeresek.
2017. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

menjél fel egy hagyományos netes társkeresőre.

régen is voltak ilyen huzogatós társkeresők, nekem sem jött be soha.

nekem a randivonal jött be a magyar társkeresők közül, ott hangsőlyosabb a szöveg, amit magadról írsz, mint a képek.


a mostani feleségemet ott ismertem meg, azt mondta, hogy nagyon nem tetszett neki a képem, de miután az ajánlásokban kb huszadszor feldobott neki a gép, végül rákattintott a profilomra. ott aztán a szöveg, amit írtam, bejött neki, és bejelölt, hogy tetszem neki...1 év mőlva házasodtunk.

2017. márc. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!