Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért létezik tinder accountja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért létezik tinder accountja a nőknek, ha csak mutogatják magukat a nagy semmiért?

Figyelt kérdés
Beszélgetni egyik sem képes, mert már menekülnének a népszerűség elől, így még a barátokra sincs idejük a folytonos programok mellett, így a netes beszélgetéshez végképp nincs idegzetük. Mi értelme van ott lenniük a tinderen?? Nyilvánvaló hogy egyik sincs rászorulva semmire, mert bőven megvan mindenük, ami egy fényűző élethez kell. Ez egy partner kereső, randizós, ismerkedős app lenne elvileg, de csak instagram profil hiretésre használják, amit szintén nem használnak semmire azon kívül , hogy magukat mutogatják, mintha sztárok lennének. "Kövess légyszi, hogy tudjam mutogatni az életem nektek, amibe hirtelen több ezer ember kerül bele a seggem miatt". Valami csücsörítős ribi magyarázza el a logikát, ami e mögött rejtőzik.
2017. febr. 14. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyikem sincs, pont ezért nem is izgat. Neked miért van, ha ennyi stresszt okoz?
2017. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egó, önbizalom növelés?
2017. febr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként meg nem a ribiknek kell ezt elmagyarázniuk, hanem a pasitársaidnak.


Ha feltesz valaki egy kerek, pucér seggről képet, kik lájkolják? Pasik. Ha én felteszek egy képet akárhova, ahol bő ruhában fekszem, olvasok, és kakaót iszok, senki nem lájkol.


Nekik kellenek a lájkok, azt adják, amire kereslet van.

2017. febr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem okoz stresszet, csak nagyon érdekel miért ez a helyzet ott.
2017. febr. 14. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
ne ezeket a csajokat bántsd, hanem a löttyedt, 30-40-es férfiagyú feministákat, akik ott verik magukat mindenhol, hogyan kéne nőként élni, meg viselkedni.
2017. febr. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lájkvadászat. Önbizalomnövelés.


Egyet mondj meg! Hogy lehet ennyire komolyan venni egy hülye appot?

2017. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló! Úgy lehet komolyan venni, hogy szeretek a dolgok mélyére ásni, mert kíváncsi vagyok.
2017. febr. 14. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Felőlem nyugodtan, de csak magadnak árthatsz vele.

A Tinder nem a való élet.

2017. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!