Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó a szenvedés a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a szenvedés a nőknek?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy nő munkatársam, aki a szó szoros értelmében reggeltől estig ott van a munkahelyen(8:30-18:00-ig kb), és ezt úgy képzeljétek el, hogy mindennap, valamikor még hétvégén is. A Facebookon megnéztem, az illető hölgy nincs egyedül, kapcsolatban él a face tanúlsága szerint, de azért el lehet képzelni, hogy a drágalátós "párja" milyen hátteret biztosit neki, ha a barátnőjének egész nap gürcölnie kell a munkahelyen. Még azt is el tudom képzelni, hogy a pasija nem is dolgozik... Nem csak ez az egyedüli eset van, nagyon sok olyat hallani, amikor a nő szó szerint csak szenved a "párja" mellett, a párja csicskáztatja, kihasználja, a nő mégsem hagyja el. Azon nők, akik ilyen "férfiakkal" évek óta együtt vannak, mit esznek az ilyen férfiakon? Most komolyan kérdezem. Mennyi magányos férfi van, aki két kezét összetenné egy barátnőért, és a nők mégis ilyenek mellett tartanak ki olykor több tiz évig is... Miért van ez? Tisztelet a kivételnek, még mielőtt általánositással gyanúsitanának.

2017. márc. 27. 18:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
19:57 Nem mindenki otthonülő típus. Az én szüleim nem hanyagoltak el, neveltek rendesen, mindig volt ebéd itthon, a házimunka meg volt csinálva, szeretik egymást és ki is mutatják egymásnak, de utálják a semmittevést, ezért reggel elmennek és este hazaérnek. Az a különbség, hogy ők azt dolgozzák, amit szeretnek. Én is megörülnék, ha délutén 4kor haza kellene mennem és tespedni a tv elött.
2017. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha te 6 ora munkaban elfaradsz, sulyos gondok vannak veled. Vagy szimplan utalod a munkadat, viszont nem mindenki olyan szerencsetlen, hogy a legszarabb aljamelokat kell elvallalnia. Nem lenne ido minosegi egyutt toltott idore igy? 😂😂 En este 6-kor vegzek, ezutan boven van idom ES ENERGIAM meg barati kapcsolatokat apolni egy kave mellett, vasarolgatni, edzeni vagy amihez kedvem van. A parom 9-kor er haza, neha faradt, de altalaban boven van meg annyira eber, hogy 9-tol ejfelig-egyik minosegi idot toltunk egymassal, beszelgetunk, szeretgetjuk egymast, megnezunk 1-2 sorozatepizodot, amihez epp kedvunk van, alvas elott szexelunk majdnem minden nap.

Szerintem nevetseges amikor huszonevesek energiahianyra panaszkodnak. Normalisan kene etkezni, nem szemetet, es akkor nem lennel hulla 6 ora munkacska utan.

Hetvegen pedig tartalmasabb, egesz napos programokat szervezunk a parommal. Nekem nokent semmi vagyam arra, hogy egesz nap itthon tespedjek.

2017. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12-es valaszomhoz, a hazimunkat a parommal felesbe csinaljuk, o kesobb indul dolgozni tehat altalaban reggel rendet rak, beteszi a szennyest vagy barmi, en este csak elinditom a berakott ruhakat es kiteregetek, vagy forditva, en mosogatok es pakolok el este, o reggel egyeb dolgokat intez el... Kb altag negyed orat vesz el egy napunkbol a lakas kb rendben tartasa, ha csak azokat a dolgokat szamolom, amiket kivetel nelkul minden nap meg kell csinalni. (Ez csak a mosogatas meg a random dolgok helyere tetele.) Ehhez meg plusz negyed ora, ha valami egyeb teendo is van aznapra, mint a mosas, porszivo, stb.

Hat ezekkel baromira elmegy a nap tenyleg. Amikor meg nem felesbe csinaltuk a parommal mert meg csak randizgattunk, akkor pont leszartam, ha nem mosogatok ket napig mert a randira kell keszulodnom es mennem, ennyit boven megert. A kapcsolatban meg nem kell minden otthoni teendot magara vallalnia az egyik felnek.

2017. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Én 12 órát dolgozok,van párom és nem szenvedek. Attól, hogy te a munkától lúzernek tartasz embereket, az a te szegénységi bizonyítványod.
2017. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Este 6 utàn sűrűn lehet vàsàrolgatni....Esetleg a Tescoban,de én ruhàt pl ott biztos nem veszek.
2017. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja és ügyeket intézni ki fog,a kutya? Mert sajnos néha olyat is kell.Azt meg hétköznap lehet,de akkor a gàlyarab dolgozik.De tudom vannak,akik napi 12-16óra utàn még simàn tudnak menni ügyet intézni.Legalàbbis àllitjàk.
2017. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mégis milyen ügyet kell intézni?
2017. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Budapesten elek, minden rendes ruhabolt 9-ig van nyitva, es kb 15 perc elerni valamelyik plazat. Ja, falun nem lehet semmit csinalni este 6 utan, de a fovarosban nem all meg az elet.
2017. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A legtobb szamlat elektronikusan fizetjuk, azokat meg 0-24 lehet ;) SOT, elarulom, Budapesten van 0-24 nyitvatarto posta a Keletinel, a Nyugatinal levo posta pedig meg vasarnap is nyitva van. Egyeb ugyeket nem igazan kell inteznunk.
2017. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!