Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa ha nem szégyellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa ha nem szégyellem hogy nem tetszem a nőknek?

Figyelt kérdés

Sokan furcsán néznek rám hogy nem találok ki sztorikat, elmondom az igazat. Pl ha visszautasít egy nő és rákérdez valaki akkor megmondom, hogy azt mondta: nem jövök be neki. Ha baráti társaságban is mondják hogy “mikor fogunk téged már nővel látni? Jó lenne ha már egyszer hoznál magaddal valakit” akkor is megmondom, hogy szivesen hoznék én, ha egyszer igent mondana valaki a randi meghívásra.

Más ismerőseim akik így vannak mint én, történetekkel leplezik a dolgot. Azt hazudják hogy mondjuk akivel láttuk munkatársnőt, azzal volt már ez az, aztán semmi sem igaz belőle. Vagy vogy ennyi annyi nővel voltak, most is randira fognak menni. Én nem hazudok mert szerintem nagyon szánalmas.

Főleg az zavar hogy a csaj barátok mindig szánakozva néznek rá meg hülyeségekre beszélnek rá. Múltkor is az egyik rábeszélt hogy hívjam el a munkatársnőjét randira, majd a meghíváskor azt mondta a csaj, hogy ne haragudjak de őszintén megmondja hogy nem vagyok az esete és nem tudna rám férfiként nézni. Nem értem miért kellett rábeszélnie. Vagy múlt nyáron elhívtak esküvőre engem és egy lányt mint két szinglit és egymáshoz ültettek minket, majd a csaj megkért, hogy adjam oda a szobámat, mert tetszik neki az egyik jelenlévő srác (aki a barátnőjével volt jelen). A barátaim másnap meg kérdezgették hogy járunk e már? Engem max szárnysegédnek használnak a nők vagy kihasználnak.

Ha én elfogadtam már ezt és nem szégyellem akkor más átlagos külsejű embereket miért zavar? Az átlagos ember nem érzi hogy a szép emberek mennyire vannak tőle? És egy ronda mennyivel alatta? Hogy egy átlagos nőre simán rámennek a 9-10-es pasik is a szex miatt?


2020. ápr. 21. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem furcsa. Minek hazudozni? Nő vagyok, egyszer szingiként egy osztálytalálkozón csodálkoztam rá, hogy valaki azért nem jött el, mert egyedülálló. Nem érdem, de emiatt senkinek sem kell szégyelnie magát!
2020. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Vigyázz mert jönnek a nők mindjárt megmagyarázni, hogy ez miért nem így van.


De így van. A legjobb pasikra akkor is rástartolnak, ha barátnője van (mert tetszik neki az egyik jelenlévő srác (aki a barátnőjével volt jelen)), más meg csak arra jó nekik, hogy kölcsönkérjék a szobáját (majd a csaj megkért, hogy adjam oda a szobámat).


A nőknek az átlagos csak ugródeszka a toppasik felé, és gátlástalanul vissza is élnek ezzel. De persze ők eladják, hogy mekkora szentlelkek, és valójában az a szemét aki a nőket szidja ezért. Aham, ok...

2020. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Amúgyse vonzó ha egy srác mindig randira jár és mindenkivel volt valami.
2020. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Rossz szót használtál. Szégyellni nem kell, de attól még nem normális és ezt a leírásoddal is bizonyítod, hogy szeretnél te kapcsolatot, csak nem jön össze.


Tehát kicsit olyan hatást keltesz, mint aki belenyugszik, leírja magát.


Ugyanezt váltja ki, ha van diplomád, beadod 100 helyre az önéletrajzodat, nem hívnak vissza sehonnan és utána elmész inkább közmunkásnak és májkrémes zsömlén vegetálsz.


Az emberek mindig szeretik mások f...ával verni a csalánt, ezért olyan sikeres a pszichológus, coach meg különböző mentor és motivációs tréner szakma is. Észt osztani bárki tud. Aki ki tud állni tömeg elé beszélni, az még pénzt is kereshet vele.


Én is bármikor bárkit megtanítok csajozni, akár tök ingyen is. És még hátsó szándékom sincs vele, hogy direkt ki akarok b...ni vele. Hiszen nekem nincs benne kockázat. Személyes statisztikát gyűjtök, ha valamivel beég, akkor tudom, hogy azzal beégett, azzal én nem fogok próbálkozni (más hibájából tanultam), ha meg valamivel sikert arat, akkor azt is tudom, hogy azzal esélyes, hogy hasonló típusú lányoknál, hasonló szituációban én is sikert arathatok. Ráadásul még hálás is nekem, amiért bátorságot öntöttem belé és mondtam neki egy tuti csajozó technikát, közben meg csak vaktában lövöldöztem.


Esetleg még egyesekben (akik hozzád hasonlóan sikertelenek) irigységet is kiválthat, hogy te így bele tudsz nyugodni, ő meg meg van őrülve, ha nem jut legalább szexhez, ha párkapcsolathoz nem is.


Ha pedig az életed más területén nem vagy teljesen elveszve, csak a külső és a "kémia" miatt nem kellesz senkinek, akkor néhány nő is úgy van vele, hogy hátha jó leszel majd valamire valamelyik szingli barátnőjének. Visszautalnék a más f...ával csalánverős részre. Szívesen játszik kerítőnőt, ha nem neki kell összejönni veled.


Tudod ez a "Nagyon szimpatikus vagy. Mondjuk nekem nem, de valakinek biztos."

2020. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért néznek furán mert mindenki megjátssza magát, elhiteti másokkal hogy közel tökéletesek. Az őszinteséged megdöbbenti őket, ellenben az ő egójuk képtelen lenne ilyesmit beismerni.
2020. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsónak van igaza. Marha nehéz beismerni a gyengeséged, akármi legyen is az. Ha nem megy a csajozás, azt még nehezebb is, mert nagy a társadalmi nyomás, sokak szerint, ha nem csajozol, akkor lúzer vagy.
2020. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem furcsa. Lépjünk tovább.

Egy nő.

2020. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem furcsa. Nő vagyok és a legtöbb férfinek nem tetszem, de nincsenek álmatlan éjszakáim emiatt. Cseppet sem szégyellem. Te se szégyelld, jól teszed.
2020. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nálam rondább a világon nincs, ezért marad a "bizarr különcség" álarca, amivel csak magamat szórakoztatom, könnyebb így leszarni mindent és mindenkit.
2020. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Így van kb., ahogy #5 + #6 írják.

Elvárás lett, hogy álarcot hordj. A "sikeres vagyok, jól mennek a dolgaim, minden rendben" álarcát. A problémákat, nehézségeket, gyengeségeket pedig gondosan elrejteni, letagadni, elhazudni.

2020. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!