Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mondják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mondják a srácok hogy szeretik a molett/duci/kövér lányokat de én például sose találkozom ilyennel?

Figyelt kérdés
Kicsit elszomorít. Nem érzem már jól magam egyedül de ez a párkeresősdi valahogy nem jön össze...

2020. ápr. 17. 14:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok.
2020. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
22%
104 kg vagy , akkor hozzád egy 130 kg vagy feletti egyed kell és keveset írtam a 120-al. Ott keress meglátod lesz párod. Csak tudnod kell hol keress.
2020. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
80%

33 az elmélet nem jön be,én is 90 felett vagyok de mindig inkább a vékony vagy az izmos vékony de nem kigyúrt típusúak találtak be.

Hiába jobban illett volna hozzam külsőre aki nagyobb mint én ugymond.

Legritkább esetben van úgy.

2020. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
57%

Voltak molettebb barátnőim, így nem mondanám, hogy ez kizáró ok, de 70-75 kiló volt a maximum.


Amikor az ember azt mondja, hogy nem baj, ha nőiesebb a lány, akkor gondolom ez okozza a félreértést, hogy 100+ kiló már elég soknak tűnik

2020. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
#28: Valójában ezek csak számok. Nem mindegy a kilók eloszlása, bár korábban azt írtad, hogy arányosan oszlik el. Biztos vagy benne, hogy ez lehet az oka a sikertelenségednek?
2020. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Heh jelen 19f
2020. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a legtöbb srác nem szokott ilyeneket mondani sem, mert a közízlés egyértelműen a soványakat preferálja. A kövéreket a legtöbb férfi nem csípi, viszont rengetegen adják le az igényeiket a legaljára is, azaz a goromba super size girl-öknkek is van esélye, ha nagyon jól áll hozzá a társkeresés művészetéhez
2020. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
35%
Nem leszek népszerű de egy nőnek egy dolga van,hogy vonzó legyen. Maradjon karcsú. A többi mindegy,úgyis lesz előbb utóbb akivel stimmel a személyisége. Van egy barátom aki a teltebb lányokat kedveli nagy cicivel de ő sem a kimondott kövéreket.
2020. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
81%

38

Ízlésről kár vitatkozni..... van akinek meg az 48kgs lapos mellű nőkre nem áll fel 😊 akinek meg az az idealja akkor nem akar masmilyet.

2020. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Pedig itt pont erről van szó.


Sok férfi szereti, ha egy nőn van mit fogni, kerekebb itt-ott.


Egy 160 centis nő például valahol 60kg környékén azért már egyáltalán nem nádszál vékony, akad popsi, kerek vállak, csípő, combok, mellek... Lehet, hogy 60 vagy 70 kilósan is ilyen, és aki nem a 45 kilós, vékony alkatra bukik, annak bejön, hangoztatja is, hogy molett/duci csaj az esete.


De a 160cm/90+ kiló már nagyon nem ez a kategória.



Ez kb olyan, mintha valaki azt mondja, hogy szereti a csípőset, erre fél kiló extra erős paprikát tennél a levesébe... Mindennek van határa.

2020. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!