Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mondják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mondják a srácok hogy szeretik a molett/duci/kövér lányokat de én például sose találkozom ilyennel?

Figyelt kérdés
Kicsit elszomorít. Nem érzem már jól magam egyedül de ez a párkeresősdi valahogy nem jön össze...

2020. ápr. 17. 14:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a legjobb helyre jöttél!


Itt mindjárt annyi privátot kapsz, hogy az egész GYK összeomlik :)

2020. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
48%
Az sem mindegy azért, hogy mennyire duci a nő, nyilván minél jobban, annál kevesebb a jelentkező. Az sem mindegy, hogy nőiesen, arányosan telt, vagy zsák testű. Én is szeretem, ha van cici meg popsi, de azért feltétlen legyen nőies.
2020. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Az az érdekes, hogy neten én is sok helyen ezt látom. Instán, gyakorin, facen, mindenhol ajnározzák a “thicc” nőket. A valóságban meg mikor csak 5 kg-val husisabb voltam(157 cm mellett jelenleg 46 kg vagyok és akkor is csak 51 voltam!), már kaptam a visszautasításokat, meg hogy vékonyabban jobban néztem ki😂
2020. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Arányosan van rajtam szerintem a plusz súly. Az arcomat is szépnek tartják. Nem egy trampli az öltözködésem sem. Kedves és figyelmes is vagyok😅
2020. ápr. 17. 14:24
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

3: aki visszautasított az bizonyára nem az a férfi akinek tetszenek a kerekdedebb formák.


Attól, hogy van akinek bejön, még nem minden férfire igaz



(btw, te akkor sem voltál duci, így nyilván a pasast más zavarta)

2020. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
#3 na igen. Mondják hogy nembaj az van mit fogni aztán ha találkozásra kerül a sor jaj bocsi mégsem nem vagy vékony 😂😂
2020. ápr. 17. 14:25
 7/41 anonim ***** válasza:
28%

#5

Most nem egy emberről beszélek. Hanem általános tapasztalatról. Az még soha senkit nem zavart, hogy vékony vagyok, ilyenért senki nem utasított vissza. Ellenben ha kicsit is husisabb vagy, akkor már jóval kevesebb embernek tetszel.

2020. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Én találkoztam, többel is.

Bár tény, hogy arányaiban ritkább, aki a telt idomokat kedveli.

2020. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ellenben ha kicsit is husisabb vagy, akkor már jóval kevesebb embernek tetszel."



Én azért nem azt látom a környezetemben, hogy a kicsit kerekebb/nőiesebb hölgyek nem találnak párt, sőt!


Amúgy férfiként nekem sok haverom mondja, hogy csontos csajjal sem kezd.

2020. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen vannak. Van, aki esetleg szexre bevállalna, de ha kapcsolatot keresel, az ugye felejtős. Meg úgy vettem észre, az idősebb pasiknak szokott bejönni az ilyen teltebb alkat. De a korosztályodban nehéz lesz. (Gondolom fiatal vagy, kb huszonéves, ugye?)
2020. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!