Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az extra ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az extra ronda nőknek jövök be?

Figyelt kérdés
A kövér pont azva kategoria aki senkinek se kell. Na ennek a tipusnak kellek. De egy kicdit szebb lanyok akik már bejönének .azoknak már immel ámmal de nemjövökbe. De a rondáknak én első osztalyú vagyok.de en azokkal nemtudok összejönni mert tudom hogy ettől én jobb vagyok és amúgyse az eseteim csak azért hogy legyen velem valaki nemjövök össze ronda kövér lányokkal akin nincs semmi vonzó számomra se a teste se a feje. Semmi ha egy nő se stexualisan se sehogy nemvonz de egyszerűen meglátom élőbe mutatkoznom kell vele szégyenérzetem van. Menekülnöm kell. Ez mierz van csak a csúnyáknak kellek pedig nemvagyok dagadt.. közepes testalkatú erőskötesű vagyok jól öltözött.

2020. ápr. 12. 19:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%

Azért milyen görények járnak ide.....össze ne gyertek normális nővel, légyszi....

"Főleg, hogy még ez a típus is elvárná a randikat, együtt töltött programokat meg az udvarlási szakaszt."


Elvárná a kis szemét? Amikor nem érdemel mást, max hogy ürítő tartály legyen? Ejnye, ezek a kövér nők, még azt képzelik, hogy ők is emberek....


És ha egy szép nő csal meg az is gáz, de ha egy ilyen....az miért is gáz? Mert neki sem voltál elég jó? Fájna, mi?


Az igazság az, hogy a megcsalás mindenképpen rossz dolog, de hogy te egyből a nőket lyuknak vagy megcsalónak nézed, azt mutatja, hogy belül rohadsz, innen a külsőd már mindegy, hozzád maximum leengedni lehet az igényekből, ha valaki kétségbeesett. A kérdező meg ugyanez pepitában.


Nem vagyok kövér, csak bepöccentem ekkora embertelen surmóságra. De gondolom, közben ti is "rendes srácok" vagytok, mi?

2020. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%
21: Bezzeg ha egy 30 éves nő nem válaszol a 60 éves tatának, (vagy max "lóvét lehúzni" akar tőle, ha görény = ürítőtartály hasonlatod) az teljesen normális, igaz? És hogyan képzeli a tata, meg a rondasrác, hogy ír és ismerkedni akar? De ha egy férfi van felháborodva, hogy a ronda kövér fogatlan tapló nő írkál neki, akkor a férfi mekkora suttyó? Hányas mérce van? Minimum kettős.
2020. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam melyik normális. Mikor az elején mindegyik elhúzza a mézes madzagot. Aztám kimutatják a foguk fehérjét.
2020. ápr. 13. 11:08
 24/28 A kérdező kommentje:
Amúgy meg akkorse a megcsalás a megoldas. Csak a nők gerinctelenek es sunyik.ja es odahuznak mindig ahol éppen jó es megfelel neki ha nemjó már tovább lépnek.
2020. ápr. 13. 11:18
 25/28 anonim ***** válasza:

#22 Te normális vagy? Ki mondta, hogy össze kéne jönni vagy akár válaszolni kell egy kövér nőnek vagy egy hatvan éves tatának? (Bár a hasonlat sántít, a hatvan éves tata megfelelője a 60 éves nyanya csak ők ritkábban társkeriznek vagy írnak rá fiatal srácokra. A kövér nő megfelelője a kövér férfi. )

A stílust nézd már, ember. Ha valaki nem tetszik, vagy kedvesen elutasítom, vagy nem is válaszolok. De nem nézem le azért, mert nem tetszik.

2020. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
55%

"És ha egy szép nő csal meg az is gáz, de ha egy ilyen....az miért is gáz? Mert neki sem voltál elég jó? Fájna, mi?"


Nem. Ez nőknél úgy szokott lenni, hogy a szép nő tudja magáról, hogy szép és nem kifelé keres önigazolást.


TEHÁT: Ha ő megcsal, akkor tényleg nem voltál neki jó. Ez lehet azért, mert tényleg elhanyagoltad, nem törődtél vele, elhidegültetek és lehet azért is, mert nem tudtad hozni azt az anyagi szintet, amit elvár.


Egy husigolyónál pedig úgy működik, hogy 5 év kapcsolat után lehet bármilyen jól működő egyszer felújítja a lakást az Enrique Iglesias külsejű albán vendégmunkás, ő meg rácuppan, mert éppen rádumálják a barátnők, hogy ki ne hagyja, úgyse tudja meg a Józsi, utána meg zokogva kitör, hogy ő mennyire rongynak érzi magát. Hát az is.


Na ez az, amit egy szép nő azért nem fog megtenni, mert nem véletlenül állapodott meg. Ő így döntött, számára a szex nem képvisel értéket, mert fiatalabb korában megkaphatott bármilyen álomkülsejű adoniszt szexre.


Na ez az, ami a husigolyónál úgy működik, hogy összejön depressziósan, bajszosan, zsíros hajjal, rágott körmökkel, smink nélkül, pattanásosan emberünkkel a rendes sráccal.


Utána boldog lesz a kapcsolatban, elkezd adni magára, akár még néhány kilót le is dob, vagy olyan ruhákat vesz fel, ami kívánatosabbá teszi az alakját és hirtelen olyan férfiak is kedvesebbek lesznek vele, akik eddig bokán rúgták mikor előttük szállt fel a villamosra.


Egy ilyen nő számára ezek teljesen új érzések, érthető, hogy tapasztalatot szeretne gyűjteni.


És nem érdekel, ha legörényezel én a fájdalmas igazságot írom mindig. Hű vagyok saját magamhoz, én sem görényezek le egyetlen nőt sem, amikor megkapom, hogy nem vagyok 190 magas Jason Momoa külsejű álompasi és nekem is vannak érzéseim, nekem is fáj, ha azt hallom, hogy egy ilyen pasinak még azt is eltűrné, ha más női vannak mellette, aztán kacag egy sort a barátnőivel, hogy otthon a Béla meg be van idomítva, hogy ő hozza el a gyerekeket meg már szebben mosogat, mint ő, ezért hónapok óta ő mosogat.

2020. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Lényeg hogy sok a romlott nő es igényeik vannak csak nemtudom mire.mert lehet persze azért felis kell mutatni valamit de mindegyik nagy elvárású de teljesitmény meg nincsen.
2020. ápr. 13. 15:48
 28/28 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék ha egy olyan lány akarna tőlem valamit akinek a belső értékei jobbak a külső értékeinél
2021. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!