Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az extra ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az extra ronda nőknek jövök be?

Figyelt kérdés
A kövér pont azva kategoria aki senkinek se kell. Na ennek a tipusnak kellek. De egy kicdit szebb lanyok akik már bejönének .azoknak már immel ámmal de nemjövökbe. De a rondáknak én első osztalyú vagyok.de en azokkal nemtudok összejönni mert tudom hogy ettől én jobb vagyok és amúgyse az eseteim csak azért hogy legyen velem valaki nemjövök össze ronda kövér lányokkal akin nincs semmi vonzó számomra se a teste se a feje. Semmi ha egy nő se stexualisan se sehogy nemvonz de egyszerűen meglátom élőbe mutatkoznom kell vele szégyenérzetem van. Menekülnöm kell. Ez mierz van csak a csúnyáknak kellek pedig nemvagyok dagadt.. közepes testalkatú erőskötesű vagyok jól öltözött.

2020. ápr. 12. 19:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%

Mert a csúnya nőknek átlagos pasira van igényük.

Az átlagos és szép nőnek pedig szép pasira.

2020. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Mert te sem nézel ki jobban náluk, a jó csajok valogathatnak, neked meg a dagik jutnak ennyi!
2020. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy te azt hiszed magadról, hogy nem vagy vészes, lehet, hogy a többieknek pont más a véleménye. Szóval lehet, hogy valójában te is csúnya férfi vagy, ezért nem kellesz az átlagos szépségű csajoknak.
2020. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát van önkritikám es nemvagyok olyan ronda. Nállam rondábbat is láttam szép lánnyal.
2020. ápr. 12. 19:22
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert te vagy a legjobb, akit megkaphatnak. Ha nálad jobb pasiknál esélyük lenne (akikért a legjobb nők is versenyeznek), nem foglalkoznának veled. Érted nem versenyeznek a jó nők.
2020. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Rondább pasival azért vannak viszonylag jó nők, mert a személyiség faktort nem számolod bele. Lehet, hogy nem vagy ronda, de ismerek nem egy srácot akinek semmi kiállása, hiába nem lenne rossz. Férfiként kell egy magabiztos, határozott természet is. Ha ez nincs meg, akkor az sokat levon.
2020. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Es van olyan lány aki átlagos de megelégszik egy átlagos pasival?
2020. ápr. 12. 19:45
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Probalkozol sokat vagy varod h a galamb a szadba repuljon, ha igen es ugy se talalsz szamodra megfelelot lehet benned van a hiba, nem feltetlen kinezetben sok tenyezos dolog a parvalasztas.
2020. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Van bennem is hiba. De kibe nincs? Nemisvarom el hogy hibatlan lányt kapjak. De azért nemhinném olyat kellene elfogadjak aki szerintem nemhozzámvaló.és amúgyse vonz. De sajnos csak az ilyenlányoknak kellek aki 1 fokkal szebb de bejön és komolyabbat akarok azok meg nemtudják mit akarnak és sokáig nem tart a dolog vagy eltünnek vagy nemus akarnak semmit.
2020. ápr. 12. 20:03
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igényesebb nőknek nem kellesz, mert a helyesírás és a fogalmazás nem az erősséged.
2020. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!