Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az extra ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az extra ronda nőknek jövök be?

Figyelt kérdés
A kövér pont azva kategoria aki senkinek se kell. Na ennek a tipusnak kellek. De egy kicdit szebb lanyok akik már bejönének .azoknak már immel ámmal de nemjövökbe. De a rondáknak én első osztalyú vagyok.de en azokkal nemtudok összejönni mert tudom hogy ettől én jobb vagyok és amúgyse az eseteim csak azért hogy legyen velem valaki nemjövök össze ronda kövér lányokkal akin nincs semmi vonzó számomra se a teste se a feje. Semmi ha egy nő se stexualisan se sehogy nemvonz de egyszerűen meglátom élőbe mutatkoznom kell vele szégyenérzetem van. Menekülnöm kell. Ez mierz van csak a csúnyáknak kellek pedig nemvagyok dagadt.. közepes testalkatú erőskötesű vagyok jól öltözött.

2020. ápr. 12. 19:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

Eskü ahogy olvastam a kérdésed, és a kommentjeid...egy húspiacra asszociáltam, ahol fel vannak sorakozva a nők különböző típus szerint és te, mint kisherceg válogat(nál), de ez nem így működik.


Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki elismerte volna magáról, hogy nem néz ki jól vagy mit tudom én. Mindenki biztos abban, hogy ő maga ott van a toppon.


Csak ahogy előttem is írták, lehet hogy más (nő) ugyanúgy vélekedik rólad, ahogy te a kövér nőkről.

Itt megragadnám az alkalmat, hogy megkérdezzem: mit jelent nálad az hogy kövér?! Mert ez sem mindegy...


De ha küldesz egy képet privátban, mondok én véleményt az "erősötésű, jól öltözött"-ről és megpróbálom kitalálni, hogy miért csak a "kövéreknek" kellesz...


N

2020. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Tudod én átlagos külsejű nőként átlagos külsejű férfiakkal ismerkedem....de belsőre én sem vagyok átlagos és akit keresek, az sem lehet az. Te például a stílusod, írásképed miatt azonnal kiesnél.
2020. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Jolvan. Királykisasszony... kiterdekel teis kiestél hepciané!
2020. ápr. 12. 20:51
 14/28 anonim ***** válasza:
69%

Ehhez hasonló kérdést írtam ki pár hete. A lényege ugyanez. Hogy miért a tőlem fél mázsával több és tanulatlanabb, sokgyerekes stb. nők akarnak vonzódni hozzám, de le lettem oltva, hogy mennyire elszálltak má' az igényeim.

Egyébként lehetséges válasz, hogy nem konkrétan bejössz nekik, csak ők már mindenre rámozdulnak, akinek farka van.

2020. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Szoval akkor már még a rondáknak se jövökbe csak a farkam miatt kellek nekik.
2020. ápr. 12. 21:02
 16/28 anonim ***** válasza:
16: Mint amikor Tinderen mindenkit jobbra húz. Igazából nem tetszikelt, csak biztos, ami biztos alapon válogatás nélkül tolja.
2020. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%
Ekuszom, hogy teljesen felesleges ezen az oldalon az ehhez hasonló kérdésekre választ adni. Nagyon fárasztó már ez a sok incel hü lyeség.
2020. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Basszus, most mondjam el a páromnak, hogy szakítson velem mert kövér vagyok és igazából nem is szeret mert hát ugye kövér vagyok és semmi szeretnivaló nincs bennem meg tuti másra gondol miközben feláll neki a meztelen testem látványàra, és jöjjön össze azzal a vékony, cicis hosszú hajú nővel aki a múltkor ràmozdult, vagy úgy bármelyik nálam vékonyabb nővel aki ràmozdul? Mert van ám jelentkező bőven, bár meglepő lehet számodra, de az én kövér testemre is van más jelentkező is.


Nem azzal van a baj hogy neked nem jönnek be a kövér csúnya nők, hanem azzal, hogy úgy beszélsz róluk mint egy darab sz#rról.

2020. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Sztem azért mert proli vagy...
2020. ápr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Sokat elemeztem ezt a témát, de az igazság valahol a kettő között lehet.


1. opció: Antropológiailag valamiért a hízékony típus vonzódik hozzád.


2. opció: El vannak valamiért keseredve és úgy gondolják, hogy te vagy az optimális választás, mert aki tőled jobb pasi az nagy valószínűséggel csak szexre utazna de még csak fel sem vállalná őt, azt is letagadná, hogy valaha megdugta és ezt megalázónak érezné, az összes többi komoly kapcsolatos az vagy 50-es fogatlan alkesz melós vagy ultralúzer kisgyerek, esetleg különböző testi vagy mentális bajokkal.


Te meg olyan rendes, normális srácnak tűnsz számukra.


Az első opcióval még kiegyeznék, de én is hasonlóan vagyok hozzád, hogy vigaszdíj ne legyek már. Főleg, hogy még ez a típus is elvárná a randikat, együtt töltött programokat meg az udvarlási szakaszt.


Az sem egy felemelő érzés, mikor egy álomnő csalja meg a férfit vagy hagyja el, de ha egy husival jönnék össze ott tényleg felakasztanám magam, ha éveket a kapcsolatunkra áldoznék és utána kiderülne, hogy megcsalt vagy szeretője van, vagy simán csak elhagy egy másik férfiért.


Azt meg sosem tudhatod, hogy 100%-osan őszinte és hűséges-e a másik.

2020. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!