Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érdemes bókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes bókolni a nőknek? Ezzel még nem vagyok tisztában.25/F

Figyelt kérdés

Tizenévesen inkább kedves-rendes, visszafogott srác voltam. Szűz is voltam 21 éves koromig. Aztán akkoriban a neten olvasott dolgok és a barátaim hatására változtattam a dolgaimon, az életemen és azóta sikeresebb vagyok, volt barátnőm, voltam annyi lánnyal, hogy a kezemen lévő ujjakon nem tudnám megszámolni őket. Nem vagyok egy különösebb Casanova, de már béna sem. De ez hogy mennyire lehet bókolni pontosan, nem tudtam még belőni. Régebben amikor próbáltam ismerkedni és bókoltam, többnyire erőltetettnek tűnt.


Manapság viszont megkapom sokszor, hogy nagyon szigorúan osztogatom a dícséreteket (a nőknek is, de általában az embereknek is). Mintha a csajok akikkel ismerkedem már elvárnák abban az értelemben, hogy jól esne nekik. De én nagyon ódzkodom a bókolástól, mert tizenévesen se segített semmit, sokszor olvastam azt hogy csak a béna srácok bókolnak akik azt hiszik ezzel jó pontot szereznek, és őszintén itt is a bókolást a kedves-udvarias-rendes srác képével kötöm össze, mint amilyen szerencsétlen én is voltam és mint amilyen srácokat itt is olvasok néha a kérdések és válaszok között. Viszont a való életben szoktam látni, hogy a még tőlem is sikeresebb, vonzóbb férfiak közül sokan bókolnak a nőknek. Nem gyakran, de előfordul és ez bejön azoknak.


Szóval itt van ez a kettősség, ami él a fejemben. Egyrészt hogy a bókolás veszélyes és csak a béna lúzer srácok csinálják, másrészt viszont látom hogy talán valahogy mégis lehet ezt jól is csinálni, nem nyomorék módra. Csak nem tudom pontosan hogyan. Nekem is szokták mondani, hogy bókolhatnék többet.


2020. ápr. 9. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Semennyire. Szerencsétlen lúzernek fognak nézni.
2020. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akkor érdemes, ha komolyan is gondolod. Meglátszik, ha csak azért mondasz valami szépet, mert úgy illik.
2020. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

"Egyrészt hogy a bókolás veszélyes és csak a béna lúzer srácok csinálják,"


Egyáltalán nem feltétlen, csal jól kell csinálni. Ugyanaz a mondat teljesen máshogy hat egy magabiztos, intelligens férfi szájából, de ugyanazok a szavak lehetnek nyegle nyalizások is, ha valaki úgy adja elő. A kisugárzás számít, az pedig olyan, ami jön belőled.

2020. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Ezt fájó volt olvasni. “ a bókolást a kedves-udvarias-rendes srác képével kötöm össze, mint amilyen szerencsétlen én is voltam és mint amilyen srácokat itt is olvasok néha a kérdések és válaszok között. ”


Kedves, udvarias = szerencsétlen? Ez valami troll kérdés egyébként?. Egy normális nő elvárja a kedvességet és udvariasságot, és igen, vágynak a bókokra (amennyiben az őszinte).

Szerintem csak itt gyakorin hiszik azt páran, hogy a bunkó macsókra bukik minden nőnemű, de ennek köze nincs a valósághoz.


Ha egy nőnek bejön egy férfi, akkor természetesen örül a dicséreteknek tőle. De csak természetesen, egyszerűen kell csinálni. “De csinos vagy ma”, “olyan jól áll, amikor mosolyogsz”, stb, stb... a megfelelő helyzetben, amikor tényleg úgy gondolod. Amikor éppen eszedbe jut valami pozitív gondolat róla, akkor mondd ki.


Bókolni nem gáz, viszont az ilyen gondolkodás, amit itt tanúsítasz, na az az. 21/l

2020. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért tűnhet bénának a bókolás, mert ha valakit nem ismersz, tényleg nem nagyon tudsz mit mondani. Párkapcsolatban sokkal "nem bénább", mivel már ismered a másikat, és tényleg tudod, hogy mit szeretsz benne.
2020. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3.

Akkor a bókolás igazából önmagában nem is jó vagy rossz, hanem az számít hogy ki mondja és hogyan?


4.

Nem tudom mit nem értesz. Tizenéves koromban én is bókoltam azoknak a lányoknak, akikkel ismerkedni akartam, de mindig le lettem koptatva. Amikor tizenévesen kedves, udvarias voltam, akkor nem volt barátnőm. Nem kellettem egy lánynak sem öt-hat évig, pedig elhiheted próbálkoztam. Aztán amikor később már tökösebb, magabiztosabb, nagydumás lettem, akkor pedig már lettek sikereim a lányoknál. Amiket azt írtál hogy nem hiszed el hogy így vagy úgy van, azokat én magam tapasztaltam a saját életemben.


Egyébként örülök hogy kifejtősen válaszoltál és lehet veled erről kommunikálni.

2020. ápr. 9. 21:20
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Jól csinálod, ne változtasd. Oszd szigoruan. A #4 válaszolóra ne figyelj. Köszönőviszonyban nincs a valósággal. Sikeres férfiként mondom.
2020. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
#4 miért kell szegény kérdezőt félrevezetni? Komolyan érdekelne mire jó ez a képmutatás?
2020. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Felejtsd el a bókolást, mint olyant egy életre. Rámenősnek és akaratosnak kell lenned, hogy lássák benned a dominanciát és határozottságot. Ez az út a csajokhoz. A 4-es meg nem tudom milyen világban él...? :"D
2020. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

#4 vagyok

Igen, a magabiztosság számíthat sokat, de ezt ne vetítsd ki a bókolásra! Valószínűleg azért nem volt akkor még sikered, mert nagyon félénk voltál, esetleg negatív kisugárzással, nem azért, mert bókoltál.


Ha nem jössz be egy lánynak alapjáraton, akkor hiába bókolsz, valószínűleg nem fogja meghatni. Egy normális nő mondjuk nem is fog kinevetni, nem gondolja gáznak, szimplán megköszöni a bókot, és ennyi.


Ha viszont tetszel a másiknak, akkor kellenek azok az őszinte dicséretek. Nekem rengeteg lány/nő ismerősöm panaszkodik arról, hogy a barátjuk, vagy akivel ismerkednek sosem dicséri meg őket. Egy kedves bók fel tudja dobni a másik egész napját. Te is tapasztaltad, írtad is, hogy még meg is kaptad, hogy bókolhatnál többet, tehát igény van rá.


Nekem egyébként a félénkebb srácokkal sincs bajom (de tudom, hogy a magabiztosak sokkal sikeresebbek). Egyszer nagyon tetszett egy kis visszahúzódó, bátortalan fiú. De imádtam, ha mert valami bókot mondani. Mert tetszett nekem ő, és örültem, hogy pozitívnak lát rajtam/bennem valamit. Ha tetszik neked valaki, te is tetszeni akarsz neki, és jól esik, ha ezt kifejezi. Tehát nem is azon múlik, hogy mennyire bátran, magabiztosan mondod a dicséretet, hanem hogy tetszel-e a lánynak.


Persze nem az első randin kell valakinek 50 bókot is ellőni, erőltetni direkt. Viszont borzalmas belegondolni abba, hogy valaki azért nem dicséri meg a másikat, mert akkor biztos szerencsétlennek tűnik.

2020. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!