Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érdemes bókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes bókolni a nőknek? Ezzel még nem vagyok tisztában.25/F

Figyelt kérdés

Tizenévesen inkább kedves-rendes, visszafogott srác voltam. Szűz is voltam 21 éves koromig. Aztán akkoriban a neten olvasott dolgok és a barátaim hatására változtattam a dolgaimon, az életemen és azóta sikeresebb vagyok, volt barátnőm, voltam annyi lánnyal, hogy a kezemen lévő ujjakon nem tudnám megszámolni őket. Nem vagyok egy különösebb Casanova, de már béna sem. De ez hogy mennyire lehet bókolni pontosan, nem tudtam még belőni. Régebben amikor próbáltam ismerkedni és bókoltam, többnyire erőltetettnek tűnt.


Manapság viszont megkapom sokszor, hogy nagyon szigorúan osztogatom a dícséreteket (a nőknek is, de általában az embereknek is). Mintha a csajok akikkel ismerkedem már elvárnák abban az értelemben, hogy jól esne nekik. De én nagyon ódzkodom a bókolástól, mert tizenévesen se segített semmit, sokszor olvastam azt hogy csak a béna srácok bókolnak akik azt hiszik ezzel jó pontot szereznek, és őszintén itt is a bókolást a kedves-udvarias-rendes srác képével kötöm össze, mint amilyen szerencsétlen én is voltam és mint amilyen srácokat itt is olvasok néha a kérdések és válaszok között. Viszont a való életben szoktam látni, hogy a még tőlem is sikeresebb, vonzóbb férfiak közül sokan bókolnak a nőknek. Nem gyakran, de előfordul és ez bejön azoknak.


Szóval itt van ez a kettősség, ami él a fejemben. Egyrészt hogy a bókolás veszélyes és csak a béna lúzer srácok csinálják, másrészt viszont látom hogy talán valahogy mégis lehet ezt jól is csinálni, nem nyomorék módra. Csak nem tudom pontosan hogyan. Nekem is szokták mondani, hogy bókolhatnék többet.


2020. ápr. 9. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

#7-es, a való világban élek, nem vezetek félre senkit. Kíváncsi vagyok te milyen csajoknál lehetsz sikeres ilyen viselkedéssel. Biztos van, aki erre vevő, de lehet arról inkább a tini kategóriában kéne beszélni.


Bizonyos értelmi szintet elérő, komplexus nélküli nőknél ez a megjátszott keményfiúság, direkt nem kedveskedés általában kiábrándító, semmi más.

2020. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
#11 akkor magyarázd meg légyszives, hogy miért (szinte) csak az izomagyú, fuxos, nagydumás, kőbunkó paliknak van nője??
2020. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

#12, na ez a tipikus duma... Nem, nem csak nekik van. Rengeteg átlagos kinézetet verő fiú és férfi ismerősöm nagyon sikeres a társkeresésben.


A fuxos, kőbunkó srácoknak azért van nőjük, mert sok az ostoba, akiknek ez kell. De szerintem a kérdező nem pont agyatlan lányokat akar felszedni, persze lehet tévedek. De én a normális lányokról írtam le a véleményemet és megfigyeléseimet.

2020. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%

Átlagos kinézetet verő, KEDVES* fiú és férfi ismerőseim.


Egyébként az, hogy valaki nagydumás, magabiztos, határozott, bátor, az nem függ össze azzal, hogy kedves/udvarias-e. Igen, azt én sem tudom tagadni, hogy átlagbab a nők jobban kedvelik a nyitott, önbizalommal teli srácokat. A bunkóság viszont nem vonzó tulajdonság. A kedvesség, udvariasság az ilyen imént leírt férfiak sikerességét csak növelik.

2020. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%
#11 nem mindenki ilyen maradi mint te.
2020. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Maradjunk annyiban hogy az udvarlásnak már lejárt az ideje. Már nagyon kicsi a sikerrátájuk. Ma már spontán jönnek inkább a kapcsolatok, konkrétan amikor ki sem monndjátok és meg sem említettétek, de mindketen jól tudjátok, hogy kapcsolatban vagytok. Na nekem ez nagyon nem megy, mert én meg nem tudom belőni hogy a másiknak mi jár a fejében, de mindenki másnak megy ez a gondolatolvasás. A lényeg hogy nagyon gyorsan zajlik le egy párkapcsolat létrejövetele, beszélgettek egy-két sort, majd sokat vagytok együtt aznap "csak úgy" és információkat adtok át, végül bekerül az éjjel az ágyadba a csaj, másnap együtt vagytok officially. Egy udvarlás se hangzott el pedig.
2020. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%
Fszmse udvarol ma már.
2020. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
#17 ki??
2020. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért lettél sikeresebb mert nem bokoltal hanem mert magabiztosabb lettél. A tutyi-mutyi férfiakat senki nem szereti.


Erre a sok idióta incel férfira akik itt valaszolgatnak ne hallgass. Inkább a női válaszok a mérvadóak.


Szóval mint ahogy előttem is írták akkor amikor tényleg úgy gondolod akkor nyugodtan bokolhatsz. Ellenkező esetben csak udvariassagbol nem kell mert megerezzuk.


És mindenkinek aki azt hiszi hogy a bunkó férfiaknak van sikerük a nőknél azoknak üzenem hogy nézzék már meg milyen selejt nőknél van sikerük. Ha nektek azok a nők kellenek akkor ti se vagytok normálisak.

2020. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

"Egy normális nő elvárja".......


Ez itt a probléma. Csak elvár, azt itt vége is a tudománynak. Egyenlőség van nem? A hazúg donjuhan meg nem bókol majd, azt az bszik :) Te csak ne csinálj semmit amit elvárnak ha jót akarsz, férfiként mondom.

2020. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!