Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek kellenek a rosszfiúk, de a férfiaknak nem kellenek a rosszlányok?

Figyelt kérdés
Például tetoválás. Ha férfi tetováltatja magát az népszerű lesz a nőknél, de ha nő tetováltatja magát, az onnantól fogva normális férfinek már nem kell, max ha más nem jut. Ha van 1-2 gyerek az előző kapcsolatból, ugyan ez a helyzet, vagy ha valaki sok emberen átment/n sok ember ment át. Ezek az akciók mind növelik a férfiak presztizsét, a nők meg kiírják vele magukat a társkeresési piacról.

2020. ápr. 11. 09:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Azt tudod, hogy most az almát akarod összehasonlítani a körtével?
2020. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Nekem kellene egy "rossz nő", aki agresszív is tud lenni.:)
2020. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
72%

Nekem bejönnek a tetkós nők...


Amúgy, feltűnt, hogy sztereotípiákba burkolod a sikertelenséged?

2020. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Biztos nagyon magányos lehet szegény...

2020. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Először is egy tetoválástól nem lesz senki rosszfiú!

Nekem van egy lányom, van tetkóm, viszonylag nagy szám van és megse volt gondom a parkereséssel! A jelenlegi páromnak nincs gyereke, tetkoja se és sztm nála normálissabb párt nem találhatnék!

Imádja a lányom, most vettünk házat és teljessen rendben van a kapcsolatunk.

Nem tudom 9 férfi soknak számít e a mai világban, de ez se zavart senkit.

N27

2020. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Férfiaknak is a rossz lányok (cicababás kinézet) jön be, és a lelkierő/kegyetlenség/érzéketlenség/céltudatosság/felszabadultság, épp ezért sírnak ennyien hogy jaj-jaj otthagyott megcsalt kihasznált.

Semmivel nem választanak alapvetően más szempontok alapján átlagban mint a nők.

2020. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Alapjaiban véve nem "rossz lányt" keresek.

Viszont nem is gondolom hogy egy kis tetoválástól, vagy mert az előző kapcsolatából gyereke van, ő már "rossz lány" lenne. Meg kell ismerni a másikat nem csak a külsőségek alapján megítélni.

Az is vicc ha valakinek sok partnere volt akkor az jónak számít.

F37

2020. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Hahaha, újabb hülye kérdés
2020. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Jajj, megint a 40f.

Nem vagy te sérült értelmileg?

2020. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Tetoválás? Manapság már lassan minden 10. emberen van tetoválás, férfiakon, nőkön egyaránt. Ennek semmi köze a "rosszasághoz". A 90-es évek elején váltott ki kb. ilyen reakciót egy tetoválás, amikor kölyök voltam: "Azta! Nézd már, milyen menő tetkó, nagyon vagány! A vagány tetkő meg kb.abból állt, hogy egy kardon tekergett egy kígyó, mindez egy színnel.
2020. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!