Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek kellenek a rosszfiúk, de a férfiaknak nem kellenek a rosszlányok?

Figyelt kérdés
Például tetoválás. Ha férfi tetováltatja magát az népszerű lesz a nőknél, de ha nő tetováltatja magát, az onnantól fogva normális férfinek már nem kell, max ha más nem jut. Ha van 1-2 gyerek az előző kapcsolatból, ugyan ez a helyzet, vagy ha valaki sok emberen átment/n sok ember ment át. Ezek az akciók mind növelik a férfiak presztizsét, a nők meg kiírják vele magukat a társkeresési piacról.

2020. ápr. 11. 09:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#10: Egyre jobban elkorcsosulnak az emberek, az tény.
2020. ápr. 11. 10:33
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Növeli a férfi presztizsét,ha gyereke van és összefekszik mindenkivel? Te hol élsz?
2020. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, nalam a tetovalt, gyerekekkel rendelkezo es himringyo tulajdonsagok instant kizaro okok egy ferfinel, kulon-kulon is, egyben meg plane.

Habar a tetovalast esetleg elviselem, ha ez az egyetlen hibaja, de szerintem ocsmany mind. (Papiron jol neznek ki, mint mu, de boron borzasztoak.)

2020. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Úristen mik ezek a válaszok
2020. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem ettől lesz jó vagy rossz valaki.


Egyébként nekem szexi a tetoválás és nem vonok le messzemenő következtetéseket abból sem, hogy hány emberrel volt. Meg sem szoktam kérdezni, a hűség és a kapcsolatban egymás mellett kitartás nem ezen múlik. Vagy ha múlik is, egy kevésbé visszafogott, elfojtott emberrel mindig jobban jártam, mint valakivel, aki 40 évesen kezd sóvárogni más farka után, mert addig a magadfajták véleményére adott és nem próbált ki fiatalon dolgokat.

2020. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%
Én rosszlány vagyok ,mégis kellek komoly kapcsolatra is.Igaz tetoválásom és gyerekem nincs.
2020. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
Csináljunk egy petíciót, hogy “40F” kérdései automatikusan törlődjenek!!!
2020. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Ez árnyaltabb. Pl nekem tetszenek a művészlélek, vagány zenész, tetkós stb. nők. Viszont nekik is lehet hűséges, jófej, vicces, kedves stb személyiségük, még ha külsőre nem is gondolnád. Nekem ők nagyon is kellenek. (32/F) Más kérdés, hogy ők általában nem az ilyen tapasztalatlan "gyámoltalan" férfiakat szeretik, amilyen vagyok.
2020. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi férfi keresi a rosszlányokat, mint amennyi nő keresi a rosszfiúkat. Általában nem a visszafogott, kedves lányok keresik a rosszfiúkat sem. Egyébként meg nemcsak a külsőségektől függ, hogy ki rosszfiús / rosszlányos. Lehetnek tetkó is rosszfiúsak, rosszlányosak. Én is megkaptam már férfiaktól nőként, hogy tapétavirág vagyok, meg nem vagyok elég életrevaló meg unalmas vagyok csak azért, mert nem voltam flegma és beszólogatós, és nem úgy beszéltem velük, mintha a popómból rántottam volna őket ki. De pl. egyetemen is tapasztaltuk azt, hogy a szép, de egyértelműen, nyilvánvalóan paraszt bunkó csoporttársunkra hajt a legtöbb férfi, nem a visszafogottabbakra.
2020. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

19: És ez nem azért van, mert ők nyitottabbak, megközelíthetőek?

Sok nőre mintha a "ne szólj hozzám, elvagyok a világomban" lenne írva, és félünk szólni is hozzájuk. Az a nő aki pedig hülyéskedik, az talán hamarabb megszólítja magától is a férfit.

Nekem mondjuk gépész karon kb 3 nő jutott 200 férfira, szóval fogalmam sincs, hogy milyen ha igazán felfigyel egy nő egy férfira.

2020. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!