Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az örökszűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az örökszűz incelek még az instamodell nőket is maximum 10/5-ös nőnek tartják?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 12:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Incel vagyok. Van olyan insta csaj, aki tetszik, illetve amelyik nem.


35F incel

2020. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én 30 felett nem láttam még puncit (élőben), bár a pejoratív jelzőként használt incel fogalommal nem értek egyet.

Talán azért, mert mindenkinek más a 10-es és más az 5-ös. Ami nekem 10/10 az lehet, hogy neked 5/10 és fordítva. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Az meg, hogy milyen alapon vannak elvárásaim? Há' miért ne lennének. Ugyanolyan ember vagyok, mint az, aki a 10. kapcsolatán van túl. Inkább maradok egyedül, mintsem olyan emberrel legyek, akihez nem vonzódom. Ezen mi olyan fura? (32/F)

2020. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Azért kérdező, mert a g@cisok instamodell nő, hiába instamodell, átlag nő nagyrészt ps-al és/vagy sminkkel. Miért sértő az átlaghoz tartozni? 😃
2020. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!