Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az örökszűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az örökszűz incelek még az instamodell nőket is maximum 10/5-ös nőnek tartják?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 12:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
22%
Pont ugyanazért, amiért az átlag és átlag alatti csajok is lepontozzák az instamodelleket: Irigység.
2020. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a nők leszólják azokat a férfiakat, akik nem szeretik a magamutogatós ku...kat. Értem. De az nem baj, hogy férfiak milliót utasítják el csak azért, mert pl nem született elég magasnak.
2020. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
42%

"#18: Hát te tényleg nem vagy normális."


De, teljesen normális. Én is láttam azokat a hozzászólásokat, amikről beszél.

2020. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
16%

#23: Figyelj százalékod alapján te vagy az aki előbb az első oldalon olyan rágalmakat terjesztett, mint például: "Akik azon röhögnek, ha meghal egy nő, vagy mert nem találnak maguknak modellcsajt ezért inkább megölnek egy rakás embert bosszúból...sajnálgasd csak őket."


Szóval megbocsáss de annak hogy te mit, hol, mikor láttál pont nem fogok kreditet adni.

2020. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
53%
Most én is megölök egy rakás embert nem sokára, egyenként, hol gyalog, hol motorról, hol autóból lövöldözve...jó is néha a GTA IV :)
2020. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
42%

"Figyelj százalékod alapján te vagy az aki előbb az első oldalon olyan rágalmakat terjesztett"


Nem, nem én vagyok.


Olyan kommentet én nem láttam, amiben azon röhögtek volna, hogy meghal egy nő, de olyat igen, hogy abban reménykedtek, hogy a járvány miatt kihal csomó helyes férfi/nem tudnak idejönni külföldiek, így majd a nők megelégszenek alacsonyabb színvonalú pasikkal.

2020. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

Én olyanokat is láttam, amikben Elliot Rogert istenítették és azt éljenezték, hogy ki mert állni magáért és hogy milyen jól tette, ennek el kéne terjednie.

Nem mondom azt, hogy te is ezt csinálod 50%, de köszönd meg az itteni kis haverjaidnak, hogy egy kalap alá veszünk titeket.

2020. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
22%

"Nem mondom azt, hogy te is ezt csinálod 50%, de köszönd meg az itteni kis haverjaidnak, hogy egy kalap alá veszünk titeket."


Ti meg köszönjétek meg a nők 99%-ának, hogy egy kalap alá veszünk titeket.

2020. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
59%

Én őszintén tojok rá, hogy egy kalap alá veszel a kis lotyókkal, akikre gerjedsz, mert az értelmes, normálkis nőket nem veszed észre. Nekem nem ingem és nem innen tájékozódom az élettel kapcsolatban. Attól még tény, hogy az itt rinyáló rendessrácoknál nagyobb r0hadékokat nehezen talál az ember.

A 99% meg egy olyan elcseszett irreális statisztika, amit még te se gondolatsz komolyan. De ha igen akkor mindent értek :D

2020. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
16%

"Én őszintén tojok rá, hogy egy kalap alá veszel a kis lotyókkal, akikre gerjedsz, mert az értelmes, normálkis nőket nem veszed észre."


Még jó, hogy egy oldallal ezelőtt már megcáfoltam ezt. Felőlem hiheted azt, hogy mi topmodelleknél próbálkoztunk, ha így jobbat alszol, de attól még ez egy tévhit marad.


"Attól még tény, hogy az itt rinyáló rendessrácoknál nagyobb r0hadékokat nehezen talál az ember."


Nem mondtam, hogy még mindig rendes vagyok. Rendes VOLTAM, mielőtt kiismertem volna a nőket.


Az is tény, hogy az itteni nőknél nagyobb r0hadékokat nehezen talál az ember, amikor ilyen baromságokat pufogtatnak, hogy biztos mert "kis lotyókra gerjedtek", meg amikor azt mondják, hogy mi embereket ölünk (lásd első oldal).


"A 99% meg egy olyan elcseszett irreális statisztika, amit még te se gondolatsz komolyan."


Elég közel áll a valósághoz, mert bár terjed itt egy legenda, hogy vannak normális nők, de arra válaszolni már egyik se tud, hogy hol lehet őket megtalálni. Unikornisok is biztos léteznek, csak éppenséggel még senki nem látta őket.

2020. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!