Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az örökszűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az örökszűz incelek még az instamodell nőket is maximum 10/5-ös nőnek tartják?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 12:00
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Elvárásaik vannak, holott sokan 30 felett sem láttak még puncit. Mégis mire vannak Elvárásaik?
2020. ápr. 8. 12:05
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

Mert az ízlése mindenkinek más, még az inceleknek is...


Kiváló dolog, hogy szórakozásból bántani akarsz egy rakás embert mert nincs jobb dolgod. Valójában meg olyan primitív vagy, hogy azt hiszed mindenkitől hasraesnek a férfiak aki instán rázza a valagát...

2020. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Frusztraltsagbol tobbnyire. Van akinek tenyleg nem tetszenek, az emberek izlese valtozo, van aki meg rogton szemelyiseget tarsit hozza, ami tok felesleges szerintem, ha csak es kizarolag a kulsore iranyul a kerdes. De az atlag szerintem siman duhbe jon, hogy ot az ilyen nok meg le se szarjak :D
2020. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%
Mert a férfiaknak elég egy fokkal szebbnek lennie az ördögnél. Amikor volt rajtam túlsúly (42-es ruhákat hordtam), nem egy kórosan elhízott férfitól kaptam meg, hogy ha fogynék nem is lennék olyan rossz/ vagy bunkóbb beszólást.
2020. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt így nem lehet kimondani, hogy az "instamodell" nőket 5/10-esnek tartják. Egyszerűen arról van szó, hogy a férfiak ízlése igen különböző tud lenni (meg eleve az "instamodell" nem egy egzakt kategória). Éppen most volt egy kérdés, ahol egy srác azt kérdezte, hol ismerkedhetne kövér lányokkal. Olyan kérdésre nem emlékszem, ahol lány pl. alacsony férfiakkal szeretett volna ismerkedni. Nyilván a nőké sem tök ugyanaz, de sokkal egységesebb, mint a férfiaké.
2020. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
46%
"Kiváló dolog, hogy szórakozásból bántani akarsz egy rakás embert mert nincs jobb dolgod" Jaj szegény incelek. Akik azon röhögnek, ha meghal egy nő, vagy mert nem találnak maguknak modellcsajt ezért inkább megölnek egy rakás embert bosszúból...sajnálgasd csak őket.
2020. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%

Na nullázgassatok csak le...úgy látom incel dömping van tegnap óta.


[link]


Tessék, ezek az incelek. Ezt is nullázátok le pls, így 10 napon belül tuti lesz barátnőtök. :)

2020. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
6-os miről beszélsz????
2020. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%
A magyar férfiak borzalmasan el vannak kényeztetve. A legtöbb magyar nő jóval csúnyább férfit választ, még akkor is ügyel a külsejére, amikor a zember elhízik és igénytelen lesz. Munka+gyerek mellett is kiszolgálja a férjét. Bele sem merek gondolni milyen magas elvárásai lehetnek az itt síró férfiaknak.
2020. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok incel, de azokat a "modelleket" sokszor én sem tartom többre. A falon kevesebb festék van, mint rajtuk, szilikon cicik, felvarrt fenék. Mi ebben a jó?

Elmegyek bármilyen buliba és tucatnyi különb nővel találkozok.

2020. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!