Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az örökszűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az örökszűz incelek még az instamodell nőket is maximum 10/5-ös nőnek tartják?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 12:00
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#7


Ne keverjük bele a nekrofíliát...

2020. ápr. 8. 12:24
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor el kéne dönteni hogy az incelek pancserek mert senkit se kapnak meg pedig bárkivel beérnék már végre valahára, vagy nem is kimondottan rossz eresztések csak nem annyira mindenevők mint a nem incelek
2020. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyok incel, de az instás csajok többsége nekem is 10/5, mert egyszerűen képtelen vagyok elvonatkoztatni a viselkedésüktől. Ez a "szelfizek, de kicsavarom a gerincem, nézd a seggem egy olyan gatyában, amit normális nő nem vesz fel utcára", "nézd, mutatok jó gyakorlatokat edzéshez, de rohadtul nem végzem őket szabályosan, mert muszáj a seggemnek is látszódnia és a kamera amúgy sem azt veszi, hanem a seggem", "kikenem a rúzst két centivel az eredeti szám köré és szétfényesítem az orrom hegyét" meg "feltolom a csöcseimet a nyakamba és szétcseszem a bőröm a napon, hogy tónusosabbnak tűnjek"


Annyian pontoztak le már ezen az oldalon, mert a nők által gyakran megszólt és csapzottnak ítélt nőket, akiknek kicsi a mellük, helyes kis ajkaik vannak és mosolyognak a képen dívanézés helyett 10/10-re értékeltem, míg azokat a babákat, akikre hasonlítani akarnak és egy valag pénzt kiszórnak annak érdekében, hogy olyanra gányolják magukat, egyszerűen nem tartom sem szerethetőnek, sem vonzónak. Ízlések és pofonok.

2020. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
42%
Az meg aztán, hogy a kis kiegészítőik és tuningjuk nélkül okádékabban néznek ki, mint minden csaj az utcán, csak hab a tortán.
2020. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a nők általában a pasik 80 %-át átlag alatti, ronda férfinak tartják. Ilyen az ízlésük.
2020. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
67%

Azért hiszed ezt, mert nő vagy, és magadból indulsz ki, de elárulom a pasikra nem érvényes a hipergámia, csak rátok. Az ízlésünk sokkal nagyobb skálán mozog, mint a nőké.


Amúgy ez nettó hülyeség, amikor fent voltam Tinderen két nőtípust húztam balra: egyik az akiről beszélsz, aki már-már túl szép (legalábbis sminkben), az élete nem áll semmiből azon kívül hogy a nyáladzó szerencsétleneknek posztolja a képeit Instára, stb. A másik pedig akik szó szerint csúnyák voltak (ragyás arc, elhízás, stb).


Szóval a két véglet között gondolom ki tudod találni, kiket húztam jobbra: az átlagos lányokat. Na ehhez mit szólsz?


#6-7: Neked meg külön kikérem a kommentjeid, hol látsz te olyat itt, hogy annak örülnénk, hogy meghalt egy nő? wtf? Meg megölünk egy rakás embert? Jobb lenne ha ilyenekkel nem vagdalóznál, mert ez már rágalmazás kategória.


Akit linkeltél reddites, ő meg nem azért tette ezt, mert incel, hanem azért mert pszichopata. Ha tudnád az incel definícióját nem beszélnél hülyeségeket.

2020. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
18%
Fordítva van az összefüggés. Azért örökszüzek, mert nem jó nekik senki.
2020. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
43%

"hol látsz te olyat itt, hogy annak örülnénk, hogy meghalt egy nő?"

Ha azt nem is, de a vírusnak pl. örültök, mert abba hátha belehal a sok külföldi és nem szedik el előletek a nőket. Hány ilyen kérdés volt már itt.

Ennyit rólatok, "rendes srácok".

2020. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, ha alább hagynak a nőgyűlölő kérdések, mindig akadt valaki aki feltesz egy ilyen provokáló kérdést?
2020. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

#18: Hát te tényleg nem vagy normális. Egy kérdésnél már írtam, hogy nekem tökmindegy a vírus, úgyse azon a pár külföldin fog múlni.


Amúgy elsősorban öregek halnak bele, akik amúgy se jönnének ide csajozni, szóval azt feltételezed hogy én ezzel előnyhöz jutok és örülök neki, de nem jutok vele előnyhöz és nem is örülök neki.


Igenis sajnálom azokat akik elvesztették egy vagy több családtagjukat emiatt. Nem minket kéne támadni, hanem pl. azokat, akik azt vallják, hogy "jajj ez csak egy megfázás semmi bajom nem lesz, eljárkálok otthonról ugyanúgy".


Egyébként nem tudom te milyen kérdéseket olvastál, de amire én emlékszem az feltételes módban kérdezte, hogy vajon befolyásolni fogja e ez a csajozást. Nem úgy volt megfogalmazva, amit te állítasz, hogy "hurrá, most meghalnak és minden könnyebb lesz", ezt már te képzeled hozzá.


#19: Mert úgy tűnik a nőknek szabad a provokáció, de a pasiknak tilos. Ne keress benne logikát.

2020. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!