Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak rajta bosszút?

Figyelt kérdés
Egy nőcsábász férfin,aki azt hiszi hogy minden nőt megdu..hat gond nélkül,és utána szórakozik az érzésein.
2020. ápr. 7. 21:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy. Emelkedj felül. Majd megbünteti az élet.


De tudom mi a bosszúvágy oka, de hidd el, mind követünk el hibákat, az pedig hogy esetleg átvert téged, ne tegyen tönkre, tanulj belőle. Legközelebb jobban választasz majd.

2020. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem,én csak meg akarom neki tanítani,hogy a nők nem játékszerek mint ahogy ő gondolja
2020. ápr. 7. 21:56
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
#9 te meg férfiak nevében írkálsz sületlenségeket az önbizalomhiányos srácok behülyítésére, szóval erről ennyit.
2020. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Aki itt veszekszik jelentem!
2020. ápr. 7. 21:58
 15/27 anonim ***** válasza:
49%

#12


Ugye azért sejted, hogy ez egy kicsit pszicho dolog? Tudod ki gondolkodott így? John Kramer a fűrészben, hogy "majd ő megtanítja" az áldozatait erre vagy arra, hogy a biztosítótársaság nem működik tisztességesen vagy csúnya dolog fényképeket készíteni másokról a tudtuk nélkül.

2020. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ne fenyegess XDD am tenyleg kicsinyes a bosszu, neked nem lesz attol az eleted jobb, es tegyuk fel h tenyleg sikerul megbantanod amit masokon fog talan levezetni, nem vagyok egy nagy karma hivo sot, de ez kb olyan h a munkas szivatjak a gyarban aztan hazamegy verni a feleseget az meg a gyereket, magyarul ha bosszut alsz csak tovabb terjeszted a negativ cselekedetet az eletben.
2020. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
A dugáshoz még mindig ketten kellenek. Ha egy nő játékszerré válik, az csak azért lehetséges, mert szétteszi a lábát egy kannak. Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja, hogy kihasználják. Ez persze a kihasználót sem mentesíti a felelősség alól, de azt sem, akit kihasználtak.
2020. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%
Egy nőt se sajnálok már. Mind ribi, mind arra megy, hogy minél jobb pasija legyen, és ha már jól néz ki valaki, úgy is alá fekszik. Aki meg nem olyan pasi, az húzza le magát a wc-n.
2020. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ő egy átlagos férfi ,nincs rajta semmi extra. Akiktől kérdeztem ismerőseimet egyiknek se jött be. De nekem mégis töķéletes egy herceg
2020. ápr. 7. 22:10
 20/27 anonim ***** válasza:
67%

#17-nek igaza van.

Kettőn áll a vásár. Akár nő használ ki férfit, akár férfi nőt.

2020. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!