Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy ne álljak bosszút ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne álljak bosszút ezen a szerencsétlenen? Legszívesebben írnék neki, de tudom, hogy akkor csak elégedetten röhögne a markába.

Figyelt kérdés

A volt párom, aki a munkatársam is volt megcsalt. Viszont, ha ez nem lenne elég, még a munkában is keresztbe tett és egy több milliós projektemet megfúrta úgy, hogy köben őt már ki is rúgták.

Annyira bosszant, viszont mégsem szeretnék a szintjére süllyedni. De a legrosszabb, hogy úgy látszik engem egy buta csajnak tart, akivel mindent megtehet.


2020. ápr. 7. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket a sors el szokta intézni! Hagyd a francba. Minél előbb el kell felejteni! Haladni előre! 40/F.
2020. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, minek tart? Ne foglalkozz vele egyáltalán, felejtsd el. Egy szánalmas féreg.
2020. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem nevezném bosszúnak, ha írnál neki, neki abból semmi kára nem származna.

Ha viszont ki tudsz vele szúrni, úgy hogy neked nem lesz belőle problémád, tedd meg.

2020. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a sorsra bíznám.
2020. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj fel valami jó pasit!
2020. ápr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!