Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan álljak bosszút, h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút, h ne tudjanak rólam?

Figyelt kérdés
A hátam mögött ismerkedtek meg. Nyilván én is hibás voltam, de nem érdekel. Ennyire azért nem voltam rossz. Ellenző válaszokra nem vagyok kiváncsi..

2019. máj. 6. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A megcsalások többnyire a megcsalt fél háta mögött történnek nem az orra előtt. Persze most biztos rohdtul fáj de csak egy vagy a millió közül akit megcsaltak. A legjobb bosszú ha emelt fővel távozol az életéből. Más nem kell,
2019. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Átéltem ugyanezt, de semmi értelme a bosszúállásnak. Engedd el. Akit el lehet vinni, azt vigyék. Mondom ezt többszörösen megcsalva is.
2019. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Már kiderült? Amúgy ghosting.
2019. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi derült ki?
2019. máj. 6. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Semmi értelme a kicsinyes, gyerekes bosszúknak és nem érdekel, hogy te erről nem akarsz hallani, mert ez az igazság. Ha csak ennyire tartod magad, akkor ugyanolyan gy..kér vagy, mint a másik kettő, semmivel se vagy akkor különb tőlük.

Ha egy kapcsolat tönkre megy, arról mind a két fél tehet.

2019. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Mi történt? A férfi vagy a nő vagy?

Ezektől nagyban függ a válasz.

2019. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Engedd el a lányt,hadd menjen.Mit vesztesz?
2019. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A férfi vagyok. És szépen a hátam mögött neki álltak ismerkedni. A kapcsolatunk egy kicsit válságba került a bennünket körülvevő körülmények miatt. Sokat veszekedtunk. De mindenben segítettem és támogattam. Aztán eljarkalt bulizni, és össze ismerkedett egy gazdag csavoval, aki miatt lelépett 4 év után...
2019. máj. 6. 20:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nagyon rossz ez most neked, sajnálom, hogy ezt kell megtapasztalnod, de kérlek, mártírrá se változz..."bezzeg én, erre ő!". Már megtörtént, vissza nem csinálhatod. Ellenben a reakciódat irányíthatod.

Bosszú pedig... kétélű fegyver az. Magadat is megvágod vele. Ha esetleg sikerrel is jársz, miért lesz neked jó attól, hogy neki rossz?

Ne dőlj be a haragodnak, rossz tanácsot ad. Amúgy miért akarod ennyire, hogy ne tudja meg, te voltál? Csak nem a felelősségre vonás alól szeretnél kibújni?

Igazából pont most kellene felelősséget vállalnod: önmagadért. Merj szembe nézni magaddal is... Értelmes, emberi kommunikáció, sok, eddig a szőnyeg alá söpört problémádra megoldást kínál.

Sajnos, a történtekre kiváltképp igaz, ez egy olyan béka, amit le kell nyelni.

2019. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Te magad írtad le, hogy válságban volt a kapcsolatotok, sokat veszekedtetek. Igen, tisztességesebb lett volna, ha előbb szakít, aztán pasizik, de ha ilyen volt a kapcsolat, akkor a tiszta szakítás után pár nappal ugyanúgy bepasizott volna, te pedig ugyanúgy dühöngenél. Inkább fogadd el, hogy ez a kapcsolat már nem működött. Amúgy sokat elárul a jellemedből, hogy ellenző válaszokra nem vagy kíváncsi. Elég undorító alak vagy, nem csoda, ha otthagyott a francba. (Tudod, az igazi jellem szakításkor jön elő, nem a kapcsolat elején a beetetés időszakban) Ja, amúgy akkor is ezt mondanám, ha te lennél a nő. Aki nem tudja emelt fővel elengedni a másikat, az nem egy intelligens ember.
2019. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!