Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, most bosszút áll. Hogyan állítsam meg?

Figyelt kérdés
A történet lényege, hogy megcsaltam a páromat és elmondtam neki. Szakítottunk, elzavart, ami érthető. Azóta viszont tönkreteszi az életem. Az összes barátomat és ismerősömet ellenem akarja fordítani, van akit sikerült is. Lelkileg már felőrölt az egész. Mit csináljak, hogy abbahagyja?

2018. szept. 23. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. Ez csak karma. Azt kapod, ami jár neked.
2018. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Megerdemelted.Majd ha kiduhongte magat,leall.

Adfig csak kibirod.Vedd ugy,hogy ez a buntetesed.

2018. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

21 éve nem hagyja az uramat békén az exe.. meg engem se..


Szóval, innen már a visszaszámlálás megy, amint hallottam nincs olyan állapotban, hogy még 21 évet lenne módja szórakozni.

2018. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
A tetteknek következménye van, most te is megtapasztalod.Én mondjuk a helyében nem fektetnék ennyi energiát abba, hogy bosszút álljak.Simán kiradíroználak az életemből, és sosem gondolnék többet egy ilyen lényre, aki nem bírt a nemi szervével.
2018. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

Kuld el a jo budos piicsaaba. Tegyel neki te is keresztbe. Megcsaltad ok...de ha ennyire gyerekes akkor neked kell bekemenyiteni!

Azok akik meg miatta mar nem baratok azok sosem voltak.

2018. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Viseld csak a következményeket....
2018. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 he84 ***** válasza:
62%
Némiképp megérdemled, viseld el türelmesen.
2018. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Ez a megerdemled. Igen othagytak ezmiatt tok jogossan. De akkor is a masik sajatafat alazza meg minositi ke evvel a biszualasi hulyeseggel!
2018. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
sajat magat alazz es minositi evvel a bosszuhadjarattal*
2018. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Mit takar ez a bosszúhadjárat?

Amennyiben csak annyit,hogy elmeséli a baráti körötökben,hogy félrekufircoltál,elmonja az igazat,akkor ahhoz joga van.

A történet elmesélésével nem magát minősíti,hanem téged.A barátoknak pedig joguk van eldönteni,hogy milyen emberrel akarnak kapcsolatot tartani.

2018. szept. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!