Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, többször,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, többször, kegyetlen módon. Van remény a bocsánatra?

Figyelt kérdés

Elég viharos volt a kapcsolatunk, egyszer fent egyszer lent, több szakítás, rengeteg hazugság. Két hónapig csaltam egy másik férfival. Valójában ki akartam lépni az akkori kapcsolatomból. Bevallottam neki mindent és ő érthető módon kirakott, gyűlöl, sírt és ordított. Minden lehetséges módon megbántottam, amit most már szörnyen sajnálok és megbántam - tudom késő bánat. Most viszont borzasztóan hiányzik, bármit megtennék érte, hogy visszakapjam és megváltoznék érte, hogy újra higgyjen és bízzon bennem. Szeretem és hiányzik

Van erre már mód, lehetőség, esély idővel? Vagy engedjem el, mert úgysem érdemlem meg?

Kérlek ne ítélkezzetek, kaptam eleget.



2018. szept. 20. 16:43
1 2 3
 1/25 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
nincs
2018. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a ti kapcsolatotokon nincs mit menteni. Ez egy rakás szar, nem kapcsolat, könyörgöm. Az egy dolog, hogy szereted, de ha valami ennyire nem működik és ennyire erőltetni kell, akkor elővehetnéd az agyad és félretehetnéd az érzelmeid, hiszen látod, hogy ebből sose lesz normális viszony és soha a büdös életben nem fog visszaállni a bizalom egy ilyen után. Soha. Anélkül pedig továbbra is maximum vergődtök ebben a rakás fosban, amit kapcsolatnak mertek hívni. Az egyetlen okos dolog az lenne, hogy most szépen összeszorítod a fogad, kihúzod ezt a pár hónapot, amíg szenvedni fogsz, aztán végül lezárod és tovább lépsz.
2018. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

>Elég viharos volt a kapcsolatunk, egyszer fent egyszer lent, több szakítás, rengeteg hazugság.


Ez volt a probléma. A megcsalás egy következmény.

Megbocsátásra van remény, persze. De attól még, hogy megbocsát, nem kell, hogy megint együtt legyetek. Oké, de értem, együtt akarsz lenni vele.


>bármit megtennék érte, hogy visszakapjam és megváltoznék érte, hogy újra higgyjen és bízzon bennem


Igen, ez kéne hozzá. De az a kérdés, hogy pontosan hogyan tennéd ezt. Amiket leírtál, azok szép szavak, de én nem hiszem, hogy bármi konkrét szándék, terv vagy gondolat lenne mögöttük. Mik voltak pontosan a kapcsolat alapvető problémái? Mit csináltatok rosszul, amik miatt a problémák nem lettek megoldva, hanem csak halmozódtak? Mit és hogyan kellett volna csinálnotok, hogy elkerüljétek a jelenlegi helyzetet? Min kéne változtatnotok, hogy ezek után működjön a problémamegoldás közöttetek és hogy kiegyensúlyozott kapcsolatotok legyen? Pontosan hogyan, milyen lépésekben vezetnétek be ezeket az "intézkedéseket"? Hogyan ellenőriznétek, hogy hol tartotok, merre haladtok? Mi kell ahhoz, hogy helyreálljon a bizalom, hogyan érnéd el ezeket?


Van bármiféle fogalmad, hogy ez mekkora önismereti munkát jelentene mindkettőtöknek, még >mielőtt< magával a kapcsolattal foglalkozhatnátok? És hogy utána mit is jelentene lerombolni a régi közös alapokat és felépíteni az újat? Azt lebegtetni, hogy megváltoznál valakiért, nagyon könnyű, de gondolkodtál azon, hogy azt hogyan kell?

2018. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg, miért ragaszkodsz ehhez az emberhez! Valahogyan eljutottál odáig, hogy megcsaltad. Gondold át, hogyan jutottatok idáig. Azon is gondolkodj el, miért jó neked egy "viharos" kapcsolat. Mit vársz ettől a kapcsolattól, ha már többször is szakítottatok? Miért kell neked egy olyan kapcsolat, ahol rengeteg volt a hazugság? Kérlek szedd össze, mit szeretsz az exedben. Mik az a tulajdonságai, amikèrt a sok szar ellenére érdemes küzdeni érte? Ès Te hogy képzeled a "megváltozom" dolgot? Egyáltalán, milyen tulajdonságodon kellene szerinted változtatnod? A "megváltozom" egy teljesen üres, épp ezért betarthatatlan ígéret.
2018. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem járna jól a srác...
2018. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hangzik túl jól amit leírtál. Nem tudom és szerintem senki ezt előre meg nem mondja de azért inkább azt fogadd el, hogy ennek annyi. Te csesztel el, nagyon, úgy, hogy törődj bele.

Van olyan amikor a megbántott fél megbocsát de ha nagyon megbántottad akkor ez inkább kivétel lenne. Tudod van olyan, hogy ha valakit aki szeret megbántasz abban "eltörik" valami. És ott vége. Nem tud többet szeretni. Ha ezt tetted vele akkor ne remélj. Máskor okosabb leszel.

2018. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
lapát
2018. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! Miért nem akkor jöttél rá, hogy szereted, amikor még nem követted el a gerinctelenséget? Az emberek sosem tanulnak, mert önző disznók.
2018. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy nem figyelsz! De most sem, pedig kéne!

Neked nem a hűséggel van a bajod, hanem hogy nem állsz meg egy pillanatra sem gondolkodni csak csinálsz valamit ami úgy érzed enyhítheti a kínjaid. Ezért nem volt jó a kapcsolatod és most ezért érzed azt hogy mégis ez kell neked. Nem figyelsz és nem gondolkodsz!

Akkor kezdjük el! Az első fontos dolog hogy él végre a jelenbe! Te olyan menekülő típus vagy akinek az sosem jó igazán ami van. Mindig más kell. Amikor ott az élethelyzet akkor szembenézzel vele! Akkor javítunk a dolgokon amikor még lehet. Akkor becsüljük meg amikor van.

Miért volt rossz a kapcsolat? Biztos hogy csak miattad? Mi az amin ha változtattál volna akkor tuti jó lett volna minden? Egy kapcsolat közös dolog. Nemcsak rajtad múlik. Te menekültél egy megcsalásba, mert nem volt jó ami volt. Még mindig nem a problémával foglalkozás hanem a menekülésre. Ha úgy érzed javítható volt a kapcsolat miért menekültél egy másik kalandba?

A helyzettel ugye akkor szembesültél amikor tiszta vizet öntöttetek a pohárba. Olyan nincs hogy akkor jössz rá, hogy szeretted. Olyan van hogy akkor jössz rá mit is tették a másikkal! Most hogy nincs és így váltások el rosszul érint. De a szerelem nem ilyen. Az vakká tesz. Nem lett volna másnak helye ha tényleg szereted. Most fáj a magány és magadba is csalódtál. De semmit nem oldalnál meg ha vissza is könyörög és magad. Kínoznád mindkettőtöket. Neki el kéne viselnie téged és lenyelni a békát hogy ezt megtettem vele. Neked pedig őt kéne elviselnie, mert azt garantálom hogy ahogy veled bánna ahhoz képest a régi kapcsolatotok mézesheteknek tűnne...

2018. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Bírom amikor egy szar kapcsolatra ráhúzzák a "viharos" jelzőt.
2018. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!